Acıbadem Eski Eşya Alanlar

Acıbadem Eski Eşya Alanlar

Evinizde, deponuzda, iş yerinizde, garajınızda biriken eşyalarınızı elden çıkarmanın zamanı geldi mi? Böyle bir durumda ne yapacağınız konusunda fikriniz yoksa bizi arayabilirsiniz. Acıbadem eski eşya alanlar olarak her gün aktif çalışıyoruz.

Ne iş yapıyoruz? Ne alıyoruz, nasıl alıyoruz, nasıl fiyat veriyoruz, sizden ücret alıyor muyuz? Aklınızda ne kadar çok soru var biliyoruz. Bunların hepsini tek tek tüm detayları ile cevaplayacağız hiç merak etmeyin. İsterseniz söz daha fazla uzatmadan hemen başlayalım.

İçindekiler

BİZ NE İŞ YAPIYORUZ?

Üsküdar, Kadıköy, Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz satmak istedikleri eşyaları olduğunda bizi arayıp bilgi veriyor, ne satmak istediklerini söylüyor. Biz de kendilerine alıp alamayacağımızı söylüyor, alabileceğimiz eşyalar olması halinde Acıbadem semtindeki adresinize geliyoruz.

Daha kolay daha hızlı bir yol da var. Mümkünse 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderirseniz daha net bir fiyat alabilirsiniz. Peki sonra? Devam ediyoruz

FİYATTA ANLAŞIRSAK?

Fotoğraf üzerinden veya adresinize gelerek verdiğimiz fiyatta anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün kapınızdan alım yapılır. Bu süreç içinde sizden hiçbir hizmet bedeli alınmaz. Bu konuda müşterilerimiz çok tedirgin. Hiç tasalanmayın.

Mesela eşyalarınız için fiyat almak istiyorsunuz, fotoğraf da gönderemiyorsunuz. Ekibimizi Acıbadem semtindeki adresinize davet ettiniz, geldik fiyat teklifimizi yaptık ancak anlaşamadık. Böyle bir durum olsa dahi ücret talebimiz olmuyor.

Ancak bizim de ricamız şu eşyalarınızı satma niyetiniz yok, sadece ekspertiz için çağırmamanız. Sonuçta biz de bu iş için ciddi bir zaman harcıyor, ticaretini yapıyoruz. Sadece fiyat öğrenmek istiyorsanız eşyalarının fotoğraflarını gönderen herkese yardımcı oluyoruz. İşimizi mümkün olduğu kadar profesyonel, sizi memnun edecek şekilde yapmaya gayret ediyoruz.

NE TÜR ESKİ EŞYA ALIYORUZ?

Acıbadem eski eşya alanlar olarak el halısı, klasik eşya, gümüş eşya, eski obje, heykel, saat, deri koltuk, hat yazısı, plak, tuğra gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Eşyalarınız antika da olabilir, bizim için hiç fark etmez değerinde fiyat teklifi yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz.

Alabileceğimiz her eşyayı buraya yazmamız mümkün değil. Metebronz, Fatih Kıral, Mudo Concept, Kervan Mobilya, İsmet Mobilya, By Kepi gibi bilinen markaların eşyalarını da değerinde alabiliyoruz.

Kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetinizi de önemsiyor, mümkün olan en kaliteli ve hızlı hizmeti sağlıyoruz. Bizi her gün mesai saatlerimiz içinde arayabilirsiniz.