Acıbadem eski eşya alanlar

Acıbadem eski eşya alanlar

Çok eski, köklü bir semt olmasından dolayı, pek çok kişi Acıbadem semtinden bizimle iletişime geçmektedir. Biz de kendilerine eşyalarının durumuna ve türüne göre fiyat teklifimizi iletiyoruz.

Aile büyüklerinden size kalan veya kendi aldığınız ancak artık elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı bizi arayarak kısa sürede elden çıkarabilirsiniz. Yazımızın devamında bu satışı nasıl yapacağınızdan bahsedeceğiz. İsterseniz uzatmadan hemen başlayalım.

İçindekiler

Eski eşya nasıl satılır?

Hangi eşyalar eski eşya türü içinde değerlendirilir isterseniz bundan bahsedelim. Çünkü pek çok müşterimiz ikinci el eşya ile karıştırmaktadır. 50 yılın üzerinde geçmişi olan, antika kadar değerli olmasa da hala alıcısı olan eşyalar eski eşya olarak tanımlanabilir.

El halısı, gümüş eşya, klasik mobilya, Hereke halısı, tablo, plak, heykel, deri koltuk, makam takımı, eski obje, saat, Metebronz, Rolex, Fatih Kıral gibi eşyalarınız bizim aradığımız türden eşyalardır. Bu tür eşyalar işinin ehli kişilere satılmalıdır ki değerinde bir satıl yapılabilsin.

Yapmanız gereken Acıbadem eski eşya alanlar için bizi tercih etmek ve eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndermektir. Arkadaşlarımız gönderdiğiniz eşya fotoğraflarını inceledikten sonra size geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.

Fiyat noktasında anlaşma sağlandıktan sonra ekibimiz Acıbadem semtindeki adresinize gelecek ve eşyalarınızı teslim alacaktır.

Fiyat teklifi neye göre verilir?

Fiyatlandırmayı yaparken eşyalarınızı farklı kriterlere göre değerlendiririz. Çünkü her eşya birbirinden farklı türdedir. Kiminde model önemli iken kiminde renkler, kiminde işçilik ön planda tutulur.

El halısı satmak istiyorum diyerek bize başvuran müşterilerimizden alım yaparken halının yöresine bakarız. Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı gibi halılar değerli halılardır. Halınızın temiz, sağlam ve yırtık, sökük olmaması da önemlidir.

Plak alacağımız zaman hangi sanatçıya ait olduğuna, üzerinde çizik olup olmamasına, kabına bakarız. Kondisyonu iyi olan, sorunsuz plaklar daha yüksek fiyattan alınır. Yerli plaklar, yabancı plaklara göre daha değerlidir. Acıbadem eski eşya alanlar genelde bu kriterleri dikkate alarak fiyatlandırma yapar.

Nakliye ve ödeme

Acıbadem veya bir başka semtten satacağınız eşyaları adresinize gelerek satın alıyoruz. Bunun için gerekli olan nakliye, taşıma ve yükleme işlemlerini kendi imkanlarımızla yapıyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Anlaştığımız fiyat tarafınıza nakit ödenir ve fiyat düşürmek için bahaneler üretilmez. Bizi tüm İstanbul genelinde, hiç çekinmeden, tereddüt etmeden arayabilirsiniz.