Acıbadem İkinci El Eşya Alanlar

Acıbadem İkinci El Eşya Alanlar

Acıbadem ikinci el eşya alanlar için bizi tercih edebilir, zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı satabilirsiniz. Yıllardır bu sektörde hizmet veriyor, müşterilerimizin eşyalarını değerinde ve nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Birçok kişi ikinci el eşyalarını satmak için internet üzerinden araştırma yapıyor. İzlenen bu yol gayet mantıklı ve doğru ancak karşınıza çıkan seçeneklerden hangisini neden tercih edeceksiniz ? İkinci el eşyalarınızı satarken nelere dikkat etmelisiniz ?  Sizi nasıl bir süreç bekliyor ? En yüksek fiyatı nasıl alabilirsiniz ? İşte bütün bütün merak edilenler ve detaylar…

İçindekiler

Acıbadem İkinci El Eşya Nasıl Satılır ?

Sizin için yapmanız gerekenleri adım adım sıraladık.

  1. Satmak istediğiniz eşyaları netleştirip detaylı fotoğraflarını çekmenizi rica ediyoruz.
  2. Çektiğiniz fotoğrafları 0552 703 41 41 numaralı whatsapp hattına kolaylıkla gönderebilirsiniz.
  3. Gönderdiğiniz fotoğrafları inceledikten sonra size geri dönüş sağlıyoruz.
  4. Eşyalarınız alabileceğimiz türden eşyalar ise fiyat teklifimizi sunuyoruz.
  5. Anlaşmamız halinde adresinize kadar gelerek istediğiniz gün ve saatte eşyalarınızı satın alıyoruz.
  6. Fotoğraf gönderme imkanınız yoksa uygun gün ve saatte randevulaşıp adresinizde de eşyalarınızı değerlendirip, fiyat teklifimizi sunabiliriz.

İşte bu kadar basit.

Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz ?

Öncelikle ikinci el eşya kavramının tanımını yapmak gerekir. İkinci el eşya; sıfır olarak alınmış ve sahibi tarafından kullanılmış, zamanla farklı sebeplerden ötürü değiştirmek istediğimiz eşyalara denir. Bu eşyaları satan kişiler ise kendilerine birçok fayda sağlamaktadır. Sizde atıl ve kullanılmayan eşyaları paraya çevirebilir veya bir üst modelini satın alacaksanız bu sayede katkı sağlayabilirsiniz.

Bu anlattıklarımız her eşyayı alıyoruz anlamına da gelmesin. Genellikle kondisyonu ve kozmetiği iyi durumda olan eşyaları satın almaya gayret ediyoruz. Çürümüş, hasarlı, bozuk, yıpranmış ürünlere bir başkası para ödemek istemeyeceği için bizimde almamız maalesef mümkün değil.

Dikkat ettiğimiz ve incelediğimiz hususların en önemlileri eşyanızın temiz kullanılmış ve çalışıyor olması. Bu iki unsura sahip koltuk takımı, yemek odası takımı, yatak odası takımı, gümüş obje, bahü, dresuar, beyaz eşya, el halısı, plak, saat gibi evlerimizde kullandığımız her eşyayı satın alabiliriz.

Ödeme ve Nakliye Nasıl Yapılır ?

Acıbadem ikinci el eşya alanlar olarak size zahmetsiz ve sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Satmak istediğiniz eşyalarınızı kendi ekibimiz ve kendi aracımızla adresinizden istediğiniz gün ve saatte alıyoruz.

Eşyalarınız taşınırken evinize veya diğer eşyalarınıza zarar vermez, taşıma işlemleri için ekstra ücret talep etmeyiz.

Ödemenizi anlaştığımız fiyat üzerinden nakit olarak yapıyor, tekrar tekrar pazarlık yaparak fiyatı düşürmeye çalışmıyoruz. Arzu ederseniz ödemenizi havale veya eft yoluyla da yapabiliriz.

Bizi haftanın her günü 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz…