Acıbadem Klasik Eşya Alanlar

Acıbadem Klasik Eşya Alanlar

Acıbadem klasik eşya alanlar için bizi tercih edebilir, güvenilir ve yüksek fiyattan eşyalarınızı satabilirsiniz. İnternet üzerinde yapacağınız bir araştırma sonucunda karşınıza bir çok klasik eşya satın alan firma çıkacaktır. Ancak klasik eşya satarken dikkat etmeniz gereken hususlar var. Klasik eşyaların fiyatları diğer ikinci el eşyalara verilen fiyatlar gibi olamaz. Örneğin ikinci el bir çamaşır makinesinin ortalama fiyatına yapacağınız araştırma sayesinde ulaşabilirsiniz. Ancak klasik eşyalar için bu geçerli değildir.

Biz yıllardır bu sektörde faaliyetlerimizi hakkaniyet içerisinde yürütüyoruz. Müşterilerimizi kandırmadan eşyalarının değerini ödeyerek satın alıyoruz. Siz de ikinci el eşyalarınızı satarken güvenilir bir firma ile çalışırsanız mağdur olmazsınız. Amacımız sizi bilgilendirerek bu mağduriyeti yaşamanızı önlemek ve bizi tercih etmenizi sağlamaya çalışmaktır. Adım adım başlıklar halinde anlatmaya çalışacağız. Başlıyoruz…

İçindekiler

Acıbadem Klasik Eşya Nasıl Satılır ?

Öncelikle klasik eşya nedir onun tanımı ile başlayalım. Her dönem kullanılan modası eskimeyen farklı çizgiye sahip ve kaliteli işçilik ile üretilmiş mobilyalara klasik eşya denir. Bu mobilyalar fabrikaların ve fason üretimlerin olmadığı yıllarda el işçiliği ile üretilen eski ve çok kaliteli modellerdir.

Nasıl satabilirsiniz kısmını adım adım anlatalım.

  1. Satmak istediğiniz eşyalarınızın detaylı fotoğraflarını çekebilirsiniz.
  2. Çektiğiniz fotoğrafları 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.
  3. Gönderdiğiniz fotoğrafları ekibimiz inceleyerek size geri dönüş yapacaktır.
  4. Görüşmemiz neticesinde ürünleriniz alabileceğimiz türden ürünler ise fiyat teklifimizi sunacağız.
  5. Teklifimizi kabul ederseniz adresinize kadar gelerek eşyalarınızı satın alıyoruz.
  6. Eğer fotoğraf gönderme imkanınız yoksa eşyalarınızı yerinde inceleyerek fiyat teklifimizi de sunabiliriz.

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz ?

Klasik eşya ile antika eşyalar ile karıştırmamak gerekir. Antika eşyalar için bilgi almak isterseniz ziyaret edebilirsiniz; Burak Spot. Acıbadem klasik eşya alanlar olarak eşyalarınızın temiz kullanılmış olması ve yanık, yırtık veya deforme gibi kusurların olmaması gerekir. Sizden aldığımız ürünleri bir başkasına ikinci el eşya olarak satacağımız için bu gibi detaylar bizim için önemli.

Fatih Kıral, Metebronz, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi markaların ürünleri özel ve kaliteli ürünler olduğu için yüksek fiyattan ve hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Deri koltuk, çay takımı, aslan ayak mobilya, oymalı mobilya gibi türleri örnek olarak verebiliriz.

Ödeme ve Nakliyeyi Nasıl Yapıyoruz ?

İşin son aşamasında çok özenli davrandığımızı söyleyebiliriz. Ödemenizi anlaştığımız fiyat üzerinden yapıyoruz. Tekrar tekrar pazarlık yaparak fiyatı düşürmeye çalışmıyoruz. Eşyalarınızı taşırken de evinize ve diğer eşyalarınıza hassas davranıyor zarar vermiyoruz. Taşıma işleri için sizden ekstra ücret talep etmiyoruz.

Haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Bizi ikinci el eşya ve ikinci el mobilyalarınızı satmak için 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.