Altıntepe Eski Eşya Alanlar

Altıntepe Eski Eşya Alanlar

Altıntepe eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde güvenilir ve zahmetsiz hizmet alabilirsiniz. Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız tecrübesi ve donanımıyla farkını ortaya koyuyor. Elden çıkarmak veya değerlendirmek istediğiniz eşyalarınıza değerinde fiyat ödeyerek istediğiniz adrese kadar gelerek satın alıyoruz. Böylece siz hiç zahmet çekmemiş oluyorsunuz.

Bazı sebeplerden ötürü eşyalarınızı elden çıkarmak veya değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ev değiştirmiş, evdeki ufak bireyler büyümüş hatta kullandığınız eşyadan sıkılmış bile olabilirsiniz. Bu yazımızda değerlendirmek istediğiniz eşyalarınızı satarken ne yapmanız ve nelere dikkat etmeniz gerekiyor. Lafı fazla uzatmadan detayları sıralamaya başlayalım.

İçindekiler

Altıntepe Eski Eşya Satışı Nasıl Yapılır ?

Maltepe ilçesinin Altıntepe mahallesinden eşyalarınızı satmak istiyorsanız 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Satmak istediğiniz eşyalar hakkında kısa bilgiler verdikten sonra, satmak istediğiniz ürünleri kararlaştırıp, detaylı fotoğraflarını çekmenizi tavsiye ederiz.

Fotoğrafları whatsapp üzerinden bize göndermeniz halinde ekibimiz gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size hızlı bir şekilde geri dönüş yapacaktır. Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde eşyalarınız sizin istediğiniz gün ve saatte adresinizden nakit olarak satın alınacaktır. Eşyalarınızın bizim alıp satabileceğimiz türden eşyalar olması önemli.

Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz ?

Örneğin; çamaşır makinesi, el halısı, bulaşık makinesi, tablo, koltuk takımı, plak gibi birçok eşyayı alıyoruz. Elbette buraya yazdıklarımızın dışında da alabildiğimiz pek çok eşya türü var. Satmak istediğiniz eşyalar verdiğimiz örnek dışında kalabilir. Bu durumda bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken başka bir konuda eşyalarınızın temiz kullanılmış ve çalışıyor olması. Eski eşya dediğimiz zaman birçoğumuzun aklına çalışmayan çürümüş eşyalar gelebiliyor. Bu ürünleri müşterilerimize sunamayacağımız için almamız maalesef mümkün değil. Aslında eşyalarınızı bir başka kişinin kullanmak isteyip istemeyeceğini düşünmeniz yeterli diyebiliriz.

Ödeme ve Teslimat Nasıl Yapılır ?

Altıntepe eski eşya alanlar için yaptığımız görüşme ve incelemeler sonucunda bizi tercih ederseniz bulunduğunuz adrese kadar gelerek eşyalarınızı alıyoruz. Eşyalarınız tecrübeli ekibimiz tarafından aracımıza sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde taşınır. Taşıma işlemleri için ayrıca bir ücret ödemezsiniz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, satabileceğiniz ürünler hakkında fikir edinebilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.