Ataşehir Eski Eşya Alanlar

Ataşehir Eski Eşya Alanlar

Muhtemelen eşyalarınızı satmak istiyor ve güvenilir bir firma arıyorsunuz. Hiç merak etmeyin nasıl bir hizmet beklediğinizi, neleri öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz.

Biz de Ataşehir eski eşya alanlar olarak eşyalarınızı nasıl satabileceğinizi, iş sürecini detaylı şekilde anlatacağız. Amacımız hem bilgi almanızı hem de bizi tercih etmenizi sağlamaktır.

Daha önce yüzlerce insanın evinden eski eşya aldığımızda hemen hemen hepsinden aynı soruları duyduk. Biz de en çok sorulan sorulardan oluşan bir makale hazırladık. Faydalı olacağını umarak beğeninize sunuyoruz.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

  • Satmak istediğiniz eşyalarınızın türü ve durumu ile ilgili bize bilgi vermeniz yeterli. Mesela el halısı satmak istiyorum diyerek halınızın genel durumu ile ilgili detayları paylaşabilirsiniz.
  • Veya halınızın el halısı olup olmadığını bilmiyorsanız bize whatsapp (0533 493 33 90)ya da email (umutspot@gmail.com) ile fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra sizi tekrar arayacak, fiyat teklifimizi sunacaktır. Fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa istediğiniz gün Ataşehir bölgesinden alım yapılacaktır.
  • Biz yazımızda el halısı örneği verdik ancak her eşya için aynı şey geçerlidir. Fotoğraf göndererek kısa sürede fiyat alabilir, fotoğraf gönderme şansınız yoksa bizi adresinize davet edebilirsiniz.
  • Süreç bu kadar kısa ve basittir. Ancak sürekli fiyat odaklı düşünmemenizi, güvenilir, sağlam bir esnafla çalışmaya da önem vermenizi rica ederiz.

NE TÜR ESKİ EŞYA ALIYORUZ?

El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, eski obje, tablo, hat yazısı, plak, heykel gibi pek çok eşyanızı satın alıyoruz. Bizim için önemli olan eşyanın temiz, sağlam ve satılabilir durumda olmasıdır.

Çok kullanıldığı için yıpranmış, artık bir başkasının işine yaramayacak olan eşyaların alımını yapamıyoruz. Eski eşya size ailenizden kalmış olabileceği gibi sizin aldığınız bir eşya da olabilir. Ne kadar eski olursa olsun antika bile olsa size değerinde fiyat teklif edebiliriz.

Bir de ünlü markaların mobilya, koltuk takımı, deri koltuk, sehpa, yemek odası, berjer gibi değerli eşyaları vardır. Bunları da bize satabilirsiniz. Metebronz, By Kepi, Fatih Kıral, Mudo Concept, Kervan Mobilya bu markalar arasında sayılabilir.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Ataşehir eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde istediğiniz gün ücretsiz nakliye ile satış yapabilirsiniz. Firmamız kendi aracı ve elemanları ile gelecek, size zahmet vermeden, gününde, hızlı şekilde alım yapacaktır.

Ödeme konusunda da size sıkıntı vermeden, üzmeden nakit ödeme yapıyoruz. İsterseniz eft veya havale yoluyla da ödeme alabilirsiniz.

Eski eşya satışınız esnasında son derece saygılı ve dikkatli alım yapıyoruz. Duvarlarınıza, binanıza, iş yerinize zarar vermeden çalışıyoruz. Bizi her gün mesai saatlerimiz içinde arayabilirsiniz.