Ataşehir eski eşya alanlar

Ataşehir eski eşya alanlar

El halısı, klasik mobilya, plak, gümüş, eski obje, heykel, bahü, Hereke halısı, değerli eşya, saat, tablo, hat yazısı, tuğra gibi eşyalarınızı nakit satın alıyoruz. Ataşehir eski eşya satışınız için bizi hemen arayabilirsiniz.

Daha önce defalarca eski eşya alımı yaptığımız Ataşehir bölgesine, istediğiniz zaman hizmet verebiliyoruz. Böyle bir satışı ilk defa yapacak olan, herhangi bir tecrübesi olmayan müşterilerimiz için yazımızın devamında detaylı bilgiler vereceğiz. Ana başlıklar altında ilerlersek daha anlaşılır olur diye düşünüyoruz.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Bizi Ataşehir ilçesindeki adresinize davet edip ürünleri yerinde görmemizi sağlayarak fiyat alabileceğiniz gibi eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek de fiyat alabilirsiniz. Fotoğraf göndermeniz ön inceleme yapmamıza, eşyaları alıp almayacağımıza karar vermemize yardımcı olur.

Siz de takdir edersiniz ki her ürünü satın almamız mümkün değildir. Örneğin el halısı satan bir müşterimizden piyasada satılmayan, rağbet görmeyen bir halıyı alma ihtimalimiz yok gibidir. Veya kimsenin sahip olmak istemeyeceği bir klasik mobilya düşünün. Bazı oymalı mobilya modelleri değerli olsa da bazıları tercih edilmemektedir.

Şunu belirtmekte fayda var antika eşya ile eski eşya birbirinden çok farklı eşyalardır. Antika eşya benzerine çok az rastlanan ürünler iken, eski eşya pek çok yerde bulabileceğiniz eşyalardır. Bu yüzden kulaktan dolma, bir başkasının size söylediği bilgilerle değil, bizim gibi işinin uzmanı kişilerin söylediklerine önem verin.

Ataşehir eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz durumunda ne satarsanız satın en doğru bilgiyi ve mümkün olan en yüksek fiyatı alacaksınız. Çünkü arkadaşlarımız eşyalarınıza en iyi fiyatı verebilecek donanıma sahiptir.

NEYE GÖRE FİYAT VERİYORUZ?

Eşyalarınızın fiyatlandırılmasında farklı kriterlere bakılır. Gümüş eşya alanlar ayar numarasına ve ağırlığına bakar. Hat yazısı alanlar ise hattatın kim olduğuna, yazının ne kadar eski olduğuna ve ne yazdığına bakarlar. Her eşya için aynı değerlendirmeyi yapmamız mümkün değildir.

Yani eski eşya fiyatlandırması yapmak bilen bir kişinin yapabileceği bir iştir. Bu yüzden Ataşehir olsun veya bir başka ilçe olsun eski eşya satacağınız zaman bizi tercih etmenizi rica ederiz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Eşyalarınızın nakliyesi ekibimiz tarafından ücretsiz yapılmaktadır. Size zahmet vermeden, Ataşehir bölgesinden hızlı şekilde alım yapılacaktır. Ödeme ise nakit olarak yapılırken isterseniz eft veya havale ile ödeme de yapabiliriz.