Bakırköy eski eşya alanlar

Bakırköy eski eşya alanlar

Bizim işimiz eski eşya almak. Bakırköy veya başka bir semt olması bizim için fark etmiyor. Önemli olan satabileceğimiz, temiz ve sağlam ürünleri bulmaktır. Siz de evinizde, iş yerinizde, çatı katınız, deponuzda sakladığınız eşyalarınızla vedalaşmak mı istiyorsunuz? O zaman tam yerindesiniz.

Yazımızı sizlerle paylaşmamızın amacı eşyalarınızı nasıl satacağınız, sürecin nasıl devam ettiği ve bittiği ile ilgili bilgiler vermek. İsterseniz söz uzatmadan Bakırköy eski eşya alanlar nasıl alım yapar bunu anlatalım.

İçindekiler

Eski eşya nasıl satılır?

Süreç çok basit. Hiç gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor değil. Ekibimizle iletişime geçerek eşyalarınızla ilgili bilgi verdikten sonra, daha detaylı bilgi almamızı sağlamak için fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir.

Arkadaşlarımız gelen eski eşya fotoğraflarını inceledikten sonra size geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir. Tabi fiyat vermemiz için eşyalarınızın bizim alabileceğimiz ürünler olması şartıyla. Aksi halde geri dönüşümüz maalesef olumsuz olmaktadır.

Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra aracımız ve elemanlarımız Bakırköy ilçesindeki adresinize gelerek alım işlemlerini bitirip, anlaştığımız ücreti nakit takdim ediyor.

Bakırköy eski eşya alımında nakliye kime ait?

Bu konu müşterilerimizin en çok merak ettiği konu. Çünkü bu tarz ürünler işçilik, hamaliye isteyen Metebronz, Fatih Kıral, Klasik eşya, Kervan Mobilya, oymalı koltuk takımı, varaklı mobilya, bahü, yemek odası gibi kaba ürünler zor taşınır. Ama bu konu sizi tedirgin etmesin. Deneyimli ekibimizle tüm işlemlerin üstesinden rahatlıkla gelir ve Bakırköy ilçesinin neresinde olursanız olun sizden ücret talep etmeyiz.

Ne tür eski eşya alıyoruz?

Bu konuya ilk başlıkta kısmen değinmiş, satılabilir, temiz ürünler almaya gayret ettiğimizi söylemiştik. Biraz da türlerinden bahsedelim. El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, deri koltuk, makam takımı, plak, bahü, varaklı mobilya, heykel, işlemeli bez, hat yazısı, tuğra, Hereke halısı gibi eşyalar başlıcalarıdır. Bakırköy ilçesi de bu tür eşyalar bakımından son derece zengin bir ilçedir.

Sizin ürünleriniz bunların dışında kalan, saymayı ihmal ettiğimiz bir ürün ise de bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Ekibimiz her türlü eşyayı fiyatlandırabilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Bizi hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz.