Balmumcu eski eşya alanlar

Balmumcu eski eşya alanlar

Eski eşya satışı yapmak için güvenilir bir firma mı arıyorsunuz? Balmumcu eski eşya alanlar olarak haftanın 7 günü aktif hizmet verebiliyoruz. Eşyalarınızı mümkün olan en yüksek fiyattan, nakit satın alıyoruz.

Peki bu işlemi nasıl ve neye göre yapıyoruz? Eşyalarını satın aldığımız müşterilerin hemen hemen hepsinden aynı soruları duyuyoruz. Çünkü neredeyse hepsi ilk defa eski eşya satışı yapmış oluyor. Biz de en azından bundan sonra eşya satmak isteyen müşterilerimizin faydalanabileceği bir yazı hazırladık. Amacımız size bilgi vermek ve eşyalarınızı satarken bizi tercih etmenizi sağlamaktır. Hemen başlayalım.

İçindekiler

Ne Tür Eski Eşya Alıyoruz?

El halısı, obje, gümüş, plak, hat yazısı, oymalı mobilya, tablo, Rolex saat, varaklı mobilya, deri koltuk gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Aslında ilgilendiğimiz eşyalar burada saydıklarımızdan çok daha fazlası ancak biz birkaçını örnek vermek istedik.

Bu eşyalar antika kadar olmasa da hala değerini koruya, kıymetli ürünlerdir. Bir benzerine veya aynısına pek çok yerde rastlayabilirsiniz ancak işçiliği, malzemesi kalitelidir. Bu sebeple satmaya karar verdiğinizde mutlaka işini iyi bilen, tecrübeli, piyasaya hakim bir firma ile çalışmalısınız. Bizi tercih etmenizi bu yüzden istiyoruz. Ekibimiz size en iyi fiyatı çok kısa süre içinde teklif edecektir.

Fiyatlandırma Neye Göre Yapılır?

Eşyalarınızın fiyatlandırması kendi türüne göre yapılır. El halısı alacağımız zaman yöresine, desenlerine ve renklerinin canlılığına bakarız. Mesela Hereke halısı kıymetli, sürekli alınıp satılan bir halıdır. Ancak Isparta halısı pek tercih edilmez.

Oymalı veya varaklı mobilya alacağımız zaman kırık, yırtık, yıpranma gibi kusurları olup olmadığına ve modeline bakarız. Bazı eşyalar çok heybetli, gösterişli olsa da yoğun kullanımdan dolayı yıpranmış olduğundan alımını yapamıyoruz.

Eşyalarınızı Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Balmumcu eski eşya alanlar olarak bizi tercih etmeniz  halinde yapmanız gereken bizi adresinize davet etmekten ibarettir. Ekibimiz Beşiktaş ilçesinin tamamına her gün hizmet verdiği için size ulaşmak çok uzun zaman almayacaktır. Arkadaşlarımız eşyaları yerinde görüp canlı inceleme yaparak fiyat vermeyi tercih etmektedir.

Ancak whatsapp veya email ile eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek de ön bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Beşiktaş ilçesinin neresinde olursanız olun nakliye hizmetimiz ücretsizdir. Eşyalar kapınızdan kendi elemanlarımız tarafından aracımıza yüklenir, size zahmet verilmez. Ödeme ise nakit yapılır. Bizi Balmumcu eski eşya satışı için her gün arayabilirsiniz.