Başakşehir eski eşya alanlar

Başakşehir eski eşya alanlar

Eşyalarınızı, hele ki değerli eşyalarınızı elden çıkaracağınız zaman kiminle iletişime geçeceksiniz? Başakşehir eski eşya alanlar olarak size en hızlı şekilde hizmet verebiliriz. Nasıl mı? Yazımızın ilerleyen kısımlarında size bundan bahsedeceğiz.

İçindekiler

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizim işimiz eski eşya olarak nitelendirilen ürünleri sizden satın almaktır. El halısı, gümüş eşya, eski obje, plak, pikap, tablo, hat yazısı, klasik mobilya, osmanlıca eser, oymalı mobilya, deri koltuk gibi pek çok eşyanızı satın alıyoruz.

Bu tür ürünleriniz varsa, Başakşehir ilçesinden yapacağınız satış için bizi arayabilirsiniz. Eşyalarınızın türü, sağlamlık durumu, temizliği gibi detayları bizimle paylaşmanızı rica edeceğiz. Eğer imkan varsa eşyaların fotoğraflarını bize whatsapp veya email ile gönderirseniz çok daha kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Arkadaşlarımız fiyat teklifimizi fotoğrafları inceleyerek veya adresinize gelip ürünleri yerinde inceleyerek verebilir. Fiyatta anlaşma sağlanmasının ardından ekibimiz kapınızdan alım yapacaktır.

Fiyat Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Başakşehir eski eşya alanlar olarak eşyalarınızın ne tür eşyalar olduğuna dikkat ederiz. Çünkü her eşya için fiyatlandırma kriterimiz farklıdır. Birkaç örnek verirsek daha iyi anlaşılır diye düşünüyoruz.

El halısı alanlar için önemli olan, halının hangi yöreye ait olduğudur. Sivas Cezaevi, Hereke, Ladik, İpek halı gibi halılar değerlidir. Halının temiz olması, renklerinin, desenlerinin deforme olmamış olması önemlidir. Abraj dediğimiz yıpranmalar halının değerini düşürecektir. Bu yüzden el halısı nasıl saklanmalıdır bunu iyi bilmek gerekir.

Gümüş alacağımız zaman ise ayar numarasına ve ağırlığına dikkat ederiz. Gümüşler genellikle 800, 900 veya 925 ayar olarak alınıp satılır. En değerli olanı 925 ayar olan gümüştür. Bunlar eski eşya alanlar için önemli detaylardır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü ekibimiz eski eşya alımı ve fiyatlandırması konusunda uzmandır. Hangi ürünü nasıl fiyatlandırılır çok iyi bilmektedir. Bu da size eşyalarınızı değerinde satma şansı verir. Fiyatta anlaşma sağlanan eşyalar Başakşehir ilçesinin neresinde olursanız olun adresinizden alınır. Ve nakliye, taşıma, yükleme gibi işlemlerin tamamı ücretsizdir.

Firmamız ödeme konusunda da son derece hassas davranmakta, müşterilerinden aldığı ürünlerin ücretlerini nakit takdim etmektedir. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz.