Beşiktaş Antika Eşya Alanlar

Beşiktaş Antika Eşya Alanlar

Antika eşya değerli, herkes tarafından fiyatlandırma yapılamayacak eşyalardır. Beşiktaş ilçesinin hemen hemen her semtinden bu tür eşyaları satın alabiliyoruz. En çok talep aldığımız bölge burasıdır desek yanlış olmaz. Beşiktaş antika eşya alanlar veya antikacılar için öğrenmek istediklerinizi tek tek anlatacağız.

Benzerine bir başka yerde rastlayamayacağınız, bir döneme veya önemli bir kişiye ait olan eşyalar antika olarak geçer. Tanımdan da anlayacağınız gibi önemli olan eşyanın benzerine çok zor rastlanmasıdır. Bazı insanlar kulaktan dolma bilgilere kıymet verdikleri için her eskimiş eşyayı antika zannetmektedir. Oysa işin aslı hiç öyle değildir.

Biz de doğru karar vermenizi, eşyalarınızı değerinde satmanızı istiyor, buna göre size gerekli detayları vermek istiyoruz. Amacımız antika eşya satmak istiyorum diyen herkesin bizi tercih etmesini sağlamaktır. Bunun nedenlerini yazımızın devamında sıralayacağız.

İçindekiler

ANTİKA EŞYA NASIL SATILIR?

  • El halısı, tablo, gümüş eşya, eski obje, oymalı mobilya, deri koltuk, Amerikan Mobilya, varaklı mobilya, işlemeli bez, madalyon gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Beşiktaş ilçesinin neresinde olursanız olun bu tür eşyalarınızın satışı için bizi arayabilirsiniz.
  • Ekibimiz sizden adresinizi alarak eşyalarınızı yerinde görerek fiyat teklifi yapacaklardır. Whatsapp veya email ile eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek de fiyat teklifi alabilirsiniz. Fotoğraf istememizin sebebi eşyalarınızın ön incelemesini yapmak, alıp alamayacağımıza hızlı karar vermek içindir.
  • Fiyat teklifimizi yeterli bulursanız ekibimiz adresinize gelecek, nakit ödemesini yaparak eşyalarınızı satın alacaklardır. Antika eşya değerli olduğu için taşıma yaparken gerekli özen gösterilecektir.
  • Eşyalarınızın alımı ve nakliyesinin yapılması esnasında sizden en ufak bir ücret talep edilmeyecektir. Zahmet çekmeden, hiçbir şeye elinizi sürmeden, sadece nakit ücretini alarak antika eşya satışı yapabilirsiniz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Beşiktaş antika eşya alanlar veya Beşiktaş antikacı arayışınız için bir araştırma yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Bizi tercih etmeniz halinde en ufak bir sorunla karşılaşmadan satış yapabilirsiniz. Antika eşya almak uzmanlık, deneyim ve tecrübe gerektiren bir iştir.

Eşyalarınız size ailenizden kalmış olabilir veya sizin satın aldığınız ürünler olabilir. Değerinde, maksimum fiyattan satmak en doğal hakkınız. Ama fiyat kadar, eşyalarınızı satacağınız esnafa da önem vermelisiniz.

Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Akatlar, Bebek, Etiler, Nisbetiye siz nerede olursanız olun hizmetimiz oraya ulaşacaktır. Bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.