Beylerbeyi eski eşya alan yerler

Beylerbeyi eski eşya alan yerler

Hali hazırda kullandığınız veya ihtiyaç fazlası olduğu için deponuza, çatı katınıza, garajınıza kaldırdığınız eşyalarınızı elden çıkarmanın vakti geldiyse bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her semte hizmet verdiğimiz gibi Beylerbeyi eski eşya satışınız için de 7 gün aktif çalışıyoruz.

Uzun yıllardır bu sektöre hizmet veriyoruz. Kim ne satmak istiyorsa mümkün olan en kısa süre içinde yardımcı oluyor, fiyatlandırma yapıyor, satın alıyoruz. Peki biz kimiz? Nasıl hizmet veriyoruz? Kısacası eski eşya satmak için ne yapmalısınız? Hepsi yazımızın devamında sizin için başlıklar halinde toplandı. Göz atmanızda fayda var.

İçindekiler

Eski eşya satmak için ne yapmalısınız?

Öncelikle ikinci el eşya ile eski eşya arasındaki fark nedir bundan bahsedelim. Eski eşya, 50 yılın üzerinde geçmişi olan, antika kadar olmasa da hala değerli sayılabilecek, kaliteli eşyalardır. İkinci el eşya ise günlük hayatta kullandığımız, farklı türde ve kalitedeki eşyalara denir. İlerleyen satırlarda bu ayrımı daha iyi anlayacaksınız.

Beylerbeyi eski eşya alanlar arasından bizi tercih etmeniz halinde hangi eşyanın ne kadar bir fiyata alınacağını en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. Çünkü bu konuda yeterli tecrübeye sahibiz. Yapmanızı istediğimiz şey, eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize göndermenizdir.

Beylerbeyi veya Üsküdar ilçesinin başka bir bölgesi olsun hiç fark etmez. Müşterilerimizin adreslerine gidip, ürünleri yerinde de görebiliyoruz. Fotoğraf istememizin sebebi süreci hızlandırmak içindir. Fotoğraf gönderme imkanınız yoksa bunu belirtmeniz yeterlidir. Eşyalarınız yerinde de görülebilir.

Fiyatı neye göre veriyoruz?

Bu sorunun cevabını vermeden önce hangi eşyalar eski eşya grubuna girer ondan bahsedelim ki fiyatlandırmayı nasıl yaptığımız daha iyi anlaşılsın. El halısı, tablo, plak, klasik mobilya, gümüş eşya, eski obje, kitap, avize, heykel, bahü, saat, Metebronz, Fatih Kıral, oymalı mobilya, varaklı koltuk takımı, kılıç, madalyon, hat yazısı, tuğra gibi eşyalar ilgi alanımıza girmektedir.

Bu ürünlerin fiyatlandırmasını yapabilmek ise belirli bir deneyim ister. Beylerbeyi eski eşya alanlar arasından bizi tercih etmenizi istememizin sebebi de budur. Arkadaşlarımız her ürünü kendi içinde değerlendirir. El halısı alacağımız zaman desenlerine, yöresine, renklerine ve temizliğine göre fiyat veririz.

Gümüş eşya alacağımız zaman ise ağırlığına, ayar numarasına göre fiyatlandırma yapılır. Daha fazla örnek verilebilir ancak sizi sıkmak istemeyiz. Değeri konusunda tam fikir sahibi olamadığınız eşyalarınız için de bizi arayarak fiyatlandırma yapmamızı isteyebilirsiniz.

Uzman ekspertiz, kaliteli ve hızlı hizmet için Beylerbeyi bölgesinden bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Arkadaşlarımız size en kaliteli hizmeti verecektir.