Bostancı ikinci el eşya alanlar

Bostancı ikinci el eşya alanlar         

Başlıktan da anlayacağınız gibi bizim işimiz gücümüz sizi ikinci el eşya fazlalığından kurtarmaktır. Bu hizmeti tüm İstanbul geneline yaydığımız için Bostancı bölgesinden gelen taleplere de kayıtsız kalmıyoruz.

Bostancı ikinci el eşya alanlar nasıl çalışır, nasıl hizmet verir, eski eşya nasıl satılır size bunlardan bahsedeceğiz. Eşyalarınızı satmak aslında ne kadar kolay yazımızı okuduğunuzda anlayacaksınız. Haydi başlayalım

İçindekiler

       Eşyalarınızı nasıl satacaksınız?

Hemen hemen hepimizin sahip olduğu akıllı telefonların whatsapp özelliği sayesinde ürünlerin fotoğraflarını çekip bize göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu kadar basit. Sizden ricamız eşyalarınızın, fotoğraflarda görünmeyen kusurları varsa bunları bize söylemenizdir.

Gelen fotoğraflar incelendikten sonra size geri dönüş yapılacak ve fiyat teklifimiz iletilecektir. Teklifimiz sizin için de uygunsa arkadaşlarımız müsait olduğunuz günü öğrenecek ve istediğiniz gün eşyalarınız adresinizden teslim alınacaktır.

       Bize ücret ödeyecek misiniz?

Yukarıda detaylı şekilde belirtmiş olsak da bu konuya ayrıca değinmek istiyoruz. Çünkü müşterilerimizden bu konu ile ilgili çok soru alıyoruz. Bostancı ikinci el eşya alanlar, sizden hiçbir ücret talep etmediği gibi eşyalarınızı ücret ödeyerek sizden teslim alır. Nakliye, taşıma, yükleme, montaj, demontaj, fiyatlandırma gibi işlemler dahil, verdiğimiz tüm hizmetler ücretsizdir.

      Fiyatı neye göre belirliyoruz?

Bostancı veya bir başka semtten ikinci el eşya alacağımız zaman satılabilir, temiz, sağlam ürünler olmasına dikkat ediyoruz. Dolayısıyla fiyatı da buna göre belirliyoruz. Bir kaç örnekle bu konuyu daha anlaşılır hale getirelim.

Örneğin ikinci el koltuk takımı satmak istiyorum diyerek bizi aradınız ve ürünün fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi istediniz. Koltuğunuz tertemiz, sağlam bir koltuk olsa da öncelikle modeline bakılır. Çünkü özellikle ikinci el mobilya alımında modele dikkat ederiz. Yıllar öncesine ait çizgileri olan bir koltuğu satmakta zorlanacağımız için alımını da yapamıyoruz.

      Ne tür ikinci el eşya alıyoruz?

Bostancı, Kadıköy ilçesinin en yoğun hizmet verdiğimiz yerlerindendir. İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, deri koltuk, bahçe mobilyası, el halısı, gümüş eşya, eski obje, oymalı mobilya, tuğra, heykel, bahü, plak, tablo, Metebronz, Fatih Kıral gibi eşyalarınızı satın alıyoruz.

Alabildiğimiz her eşyayı buraya sığdırabilmemiz mümkün değil. O yüzden sizin eşyanız bu saydıklarımızdan farklı olsa da bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz sadece Bostancı ikinci el eşya alımı için değil tüm Kadıköy ve İstanbul için haftanın 7 günü hizmet vermektedir.