Bostancı Eski Eşya Alanlar

Bostancı Eski Eşya Alanlar

Kadıköy ilçesine bağlı olan en yoğun nüfusa sahip semtlerden biri de Bostancı bölgesidir. Eşyalarını güvenilir, sağlam ve tecrübeli bir ekibe satmak isteyen herkese mümkün olan en kısa sürede ulaşıyoruz. Bostancı eski eşya alanlar olarak size en işimizi nasıl yaptığımızı, sizi nasıl bir sürecin beklediğini izah etmek istiyoruz.

Bildiğiniz üzere hizmet sektöründe karşınızdaki insanı memnun etmek çok kolay değil çünkü insanlar artık her şey kusursuz olsun istiyor. Her sektörde olduğu gibi bizim de rakiplerimiz var ve herkes bu işi en iyi şekilde yaptığını iddia ediyor. Peki neden bizi tercih etmelisiniz? Biz de bundan bahsetmek istiyoruz.

Daha önce yüzlerce farklı insandan binlerce farklı eski eşya alımı yapmışızdır. Eşyalar ve insanlar ne kadar farklı olursa olsun bize yöneltilen sorular genelde aynıydı yani neleri merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz. Şimdi bu soruları cevaplama vakti geldi.

İçindekiler

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Her eşyanın alımını yapmamız mümkün olmadığı için branşımız olan, alıp satabileceğimiz eşyalarla ilgileniyoruz. El halısı, gümüş, klasik mobilya, plak, hat yazısı, saat, heykel, Hereke halısı, Rolex, deri koltuk bunlar arasında sayılabilir.

Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi bilinen markaların klasik ve modern tarzdaki mobilya ve aksesuarlarını da alabiliyoruz. Yapmanız gereken sadece eşyaların fotoğraflarını bize göndererek fiyat teklifi almaktır. 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzun whatsapp hattı her zaman aktiftir.

NEYE GÖRE FİYAT VERİYORUZ?

Bostancı eski eşya alımı için hizmet verirken eşyalarınızı türüne göre fiyatlandırırız. Mesela gümüş eşya alacağımız zaman ürünün ayar numarasına ve ağırlığına bakıyoruz. Hassas terazi ile tartıyor, daha sonra fiyat teklifi veriyoruz.

El halısı alırken de halının yöresine, desenlerine bakıyoruz. Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, Ladik halısı, İpek halı değerli olarak sıralanabilir. Üzerinde yanık yırtık gibi kusurları olan, solmuş, deforme olmuş el halısı maalesef satın alınmaz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Bostancı olsun, bir başka semt olsun bizim için fark etmez. Alımlarımızın tamamını nakit yapıyor, sizden nakliye veya taşıma ücreti talep etmiyoruz. Satacağınız eski eşya ne kadar fazla veya büyük olursa olsun alım yapabilecek kapasiteye sahibiz. Talep eden müşterilerimiz için eft veya havale ile de ödeme yapabiliyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Bostancı eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde çok kısa süre içinde hizmet alabilirsiniz. Alımlarımızı son derece dikkatli yapar, duvarlarınıza ve diğer eşyalarınıza zarar vermeyiz. Söz verdiğimiz günde adresinizden olur, anlaştığımız rakamı nakit öderiz.

Hizmet verirken kendi kazancımız kadar müşterilerimizin memnuniyetini de önemsiyoruz. Bu da size güven içinde sorun yaşamayacağınız bir alışveriş sağlayacaktır. Bizi her gün arayabilir, eski eşya satışı yapabilirsiniz.