Bostancı İkinci El Eşya Alanlar

Bostancı İkinci El Eşya Alanlar

Her semtten olduğu gibi İstanbul’un ne yoğun ilçesi olan Kadıköy bölgesinden de ikinci el eşya alıyoruz. Sizin daha önce böyle bir ihtiyacınız olmamış, aklınıza bile gelmemiş olabilir. Ama bu bir gün ihtiyacınız olmayacağı anlamına gelmez.

Bostancı ikinci el eşya alanlar olarak size bu konuda yardımcı olacaktır. İş sürecimiz, nasıl alıp nasıl sattığımız, neye göre fiyat verdiğimiz ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi size anlatacağız. Böylece daha bilinçli bir alışveriş tecrübesi yaşayabilirsiniz. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILABİLİR?

Bizi arayarak gerekli bilgileri alabileceğiniz gibi burada yazdıklarımızı okuyarak da tüm detayları öğrenebilirsiniz. Aslında yapmanız gereken tek şey fotoğraf göndermekten ibarettir. Satmayı düşündüğünüz eşyaların fotoğraflarını whatsapp (0533 493 33 90) veya email (umutspot@gmail.com) ile bize gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz fotoğraflar ekibimiz tarafından kısa sürede incelenecek, size hemen geri dönüş yapılacaktır. Eğer bizim alabileceğimiz türden eşyalar ise hemen fiyat teklifimizi sunacağız.

Teklif ettiğimiz fiyat sizin için de yeterli ise istediğiniz gün Bostancı semtindeki adresinizden eşyalarınızın alımını yapacaktır. Satacağınız eşyalar ne olsun olsun sökülmesi, taşınması, sarılıp araca yüklenmesi bize aittir. Bu aşama anlaşıldıysa şimdi bir diğerine geçelim isterseniz.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

İkinci el eşya dediğimiz zaman aklınıza pek çok farklı eşya gelebilir. Hak verirsiniz ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değildir. Dolayısıyla seçici olmamız normaldir. Alabileceğimiz eşyalardan bir kaç örnek verelim.

Beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, buzdolabı, çamaşır makinesi, yatak odası, bahçe mobilyası, el halısı, gümüş, ofis mobilyası, deri koltuk gibi pek çok eşyayı alabiliyoruz. Tabi ki sizin eşyanız burada yazdıklarımızın dışında bir ürün de olabilir. Onun için fotoğrafını göndermeniz yeterli.

FİYAT TEKLİFİNİ NEYE GÖRE VERİYORUZ?

Bostancı semtinden neredeyse her gün talep almaktayız. Bu talepleri yerine getirip, olumlu veya olumsuz cevaplandırırken bazı kriterlere göre karar veriyoruz. Önceliğimiz ürünün sorunsuz olmasıdır.

Örneğin ikinci el beyaz eşya, klima, televizyon, elektronik eşya gibi ürünlerin alımını yaparken mutlaka çalışır durumda olan ürünlerinizi alıyoruz. İkinci el koltuk takımı, mobilya, bahçe mobilyası alırken de modeline ve markasına dikkat ediyoruz.

Bostancı ikinci el eşya alanlar olarak her gün aktif çalışıyoruz. Eşyalarınızı ücretsiz nakliye ile nakit ödeme satın alıyoruz. Siz de sorun yaşamadan, güven içinde, kısa sürede eşya satmak için bizi arayabilirsiniz.