Büyükbakkalköy İkinci El Eşya Alanlar

Büyükbakkalköy İkinci El Eşya Alanlar

Eşyalarınızı satmak gibi bir düşünceni mi var? O zaman doğru yerdesiniz diyebiliriz. Biz yıllardır Ataşehir ilçesinin her semtinden, sokak ve caddesinden eşya alımı yapıyor, müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz. Büyükbakkalköy ikinci el eşya alanlar olarak size hizmet sürecimizden, fiyatlandırma ve nakliye aşamalarından bahsetmek istiyoruz.

Daha önce hiç böyle bir iş yapmamış, eşyalarınızı satmamış olabilirsiniz. Bu tecrübesizlikten kaynaklanan bir güven sorunu ve tedirginlik de olabilir biz bunlara alışığız. Yıllardır müşterilerimizden edindiğimiz tecrübeler ile neleri merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz. İsterseniz hemen cevaplandırmaya başlayalım.

İçindekiler

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Siz de takdir edersiniz ki her talep için müşterilerimizin evlerine veya eşyalarının bulunduğu yere gitmemiz zaman açısından mümkün değil. Bunun için 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz.

Whatsapp ile göndereceğiniz eski eşya fotoğrafları ekibimiz tarafından incelendikten sonra size olumlu veya olumsuz mutlaka geri dönüş yapılacaktır. Olumlu olan, yani alabileceğimiz eşyalar için toplu veya tek tek fiyat teklifi verebiliriz.

Teklifimiz sizin için de yeterli ise Büyükbakkalköy semtinden istediğiniz gün alım yapabiliriz. Eşyalarınız ne kadar fazla olursa olsun alım yapabilecek araç ve ekibe sahibiz hiç tereddütünüz olmasın.

BİZE NE TÜR EŞYA SATABİLİRSİNİZ?

Pek çok eşyanın alımını yapıyor olsak da her türlü ikinci el eşya alımını yapabildiğimizi söyleyemeyiz. Daha iyi anlaşılması ve akılda kalması için bir kaç örnek verelim istiyoruz. Ofis mobilyası, deri koltuk, beyaz eşya, klima, televizyon, yatak odası, el halısı, gümüş, klasik mobilya sayılabilir.

Örnek verdiğimiz eşyalar arasında sizinki olmayabilir bu çok doğal çünkü alım yapabildiğimiz her eşyayı buraya yazamayız. Bu yüzden fotoğraf gönderdiğinizde alıp alamayacağımız ile ilgili kısa sürede cevap alabilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİMİZİ NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

  1. Eşyalarınızın temiz olması
  2. Sağlam olması
  3. Çalışır durumda olması
  4. Fazla deforme olmamış olması

Bizim için dikkat edilmesi gereken faktörler yukarıda sıraladıklarımız. Çok yıpranmış, arızalı, sorunlu eşyaları sadece Büyükbakkalköy değil başka semtlerden de almıyoruz çünkü sizden aldıklarımızı satmaya çalışıyor, böyle kusurları olan eşyaları satamıyoruz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Büyükbakkalköy ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederseniz hiçbir sorun yaşamaz, kısa süre içinde nakliye ücreti ödemeden satış yapabilirsiniz. İsterseniz tek tek isterseniz toplu ikinci el eşya alımı yapabiliriz.

Ödeme ise sizin isteğinize göre eft, nakit, havale ile yapılabilir. Ekibimiz haftanın 7 günü Ataşehir ilçesinin her yerinde aktif hizmetinizdedir. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, kısa süre içinde nakit satış yapabilirsiniz.