Caddebostan ikinci el eşya alanlar

Caddebostan ikinci el eşya alanlar

İşimiz gücümüz fazlalık eşyalarınızı satın almak. Caddebostan bölgesi de hizmet alanımız içine girdiği için burada ikamet eden müşterilerimizden gelen talepleri de en kısa süre içinde değerlendiriyoruz.

Biz kimiz, nasıl hizmet verir, nasıl ikinci el eşya satın alırız size bunlardan bahsedeceğiz. Bu sayede sürecin nasıl devam edeceğinden haberdar olacak, ne yapmanız gerektiğini çok daha iyi bileceksiniz. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

İkinci el eşya nasıl satılır?

Ne satacağınıza tam olarak karar verdikten sonra bizimle iletişime geçip, eşyalarınızla ilgili bilgi verebilirsiniz. Hatta bir adım ileri gidelim. Eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Whatsapp veya email ile kısa süre içinde fotoğraf gönderebilirsiniz.

Arkadaşlarımız gelen eski eşya fotoğraflarını inceledikten sonra size geri dönüş yapıp, olumlu veya olumsuz cevap verirler. Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türden ise fiyat teklifimizi iletiriz. Teklif ettiğimiz fiyatı değerlendirip bizimle anlaşma sağlamanız halinde müsait olduğunuz gün Caddebostan bölgesindeki adresinizden nakit satın alınır.

Fotoğraf göndermeniz iki taraf için de zaman tasarrufu demektir.

Hangi eşyaları satın alıyoruz?

Satın alabileceğimiz eşyaları tek tek saymamız maalesef mümkün değil. Caddebostan ikinci el eşya alanlar beyaz eşya, koltuk takımı, yatak odası, klima, led televizyon, çamaşır makinesi, buzdolabı, deri koltuk, ofis mobilyası, ikea, Mudo Concept, el halısı, gümüş eşya, eski obje, cam eşya, bahü, Rolex saat gibi ürünleri satın alırlar.

Kadıköy ilçesinin tamamına hizmet veriyoruz. Yeterki eşyalarınız bizim alabileceğimiz türden, temiz, sağlam ve kaliteli olsun. Alacağımız eşyaların sıfır eşya gibi olmasını elbetteki beklemiyoruz. Ancak çok yıpranmış, yanık yırtık içindeki eşyalarınızı alamıyoruz.

Nakliye ve ödeme

Nereden alım yaparsak yapalım nakliye, taşıma ve yükleme ücretsizdir. Eşyalarınız için verdiğimiz fiyatın arkasında durur, bahaneler üreterek fiyat düşürmeye gayret etmeyiz. Bu bizim ticari ahlak anlayışımıza uymayan bir davranıştır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Yıllardır bu işi yapıyoruz. Kendi kazancımız kadar müşterilerimizin memnuniyetini de düşünüyoruz. Eşyalarınız için mümkün olan en yüksek fiyatı teklif ediyor, sadece teklif etmekle kalmıyor, satın alıyoruz. Söz verdiğimiz gün ve saatte adresinizde oluyor, sizi mağdur etmiyoruz.

Caddebostan ikinci el eşya alanlar içinden bizi tercih etmeniz halinde, sizinle tekrar tekrar pazarlık yapmaz, verdiğimiz fiyattan alım yaparız. Bu da yaptığınız alışverişten keyif almanızı sağlar.