Caddebostan Eski Eşya Alanlar

Caddebostan Eski Eşya Alanlar

Anadolu Yakası içindeki en nezih, en köklü semtlerden biri Caddebostan ve civarıdır desek yanlış olmaz. İnsana huzur veren ve rahatlatan ara sokaklar, kimi eski filmlerden kalma büyük camlı apartmanlar hep dikkatinizi çeker. Böyle kaliteli bir semt de sürekli göç alıp vermekte, dolayısıyla eşyalarla ilgili bölge sahiplerinin talepleri olmaktadır.

Caddebostan eski eşya alanlar olarak müşterilerimizden gelen talepleri en kısa süre içinde değerlendirip sonuca bağlıyoruz. Nasıl mı? Hiç merak etmeyin ilerleyen satırlarda bütün detayları aktaracağız. En çok sorduğunuz, öğrenmek istediğiniz aşamaları madde madde aktaracağız. Ana başlıklar halinde sizin sıkmadan ilerleyeceğiz. İşte başlıyoruz.

İçindekiler

BİZ NE İŞ YAPIYORUZ?

Her şeyden önce kısaca kendimizden bahsetmek istiyoruz. Biz müşterilerimizin satmak istediği eşyalar evlerine, iş yerlerine, depolarına, villa veya yazlıklarına giderek yerinden satın alıyoruz. Yaptığımız iş bu. Alımlarımızı nakit yapıyor, nakliye ve taşıma işlerini kendi aracımız ve elemanlarımızla hallediyoruz.

Bu başlığı neden yazdık onu da belirtelim. Caddebostan bölgesinden bizi arayan pek çok bölge sakini bizim belediyelerle aynı şekilde alım yaptığımızı zannediyor. Hiç bir belediye size eşyalarınız için ücret ödemez.

Biz eşyalarınızı ücret ödeyerek alıyor, kendi elemanlarımızla taşıyor, bu işin ticaretini yapıyoruz. Bu konu ile ilgili daha önce bir makale paylaşmış, detayları aktarmıştık isterseniz okuyabilir, detayları öğrenebilirsiniz.

EŞYALARINIZI BİZE NASIL SATABİLİRSİNİZ?

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzu arayarak bizi adresinize davet edip ürünleri yerinde görmemizi sağlayabilirsiniz. Veya yine aynı numaranın whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek de fiyat teklifi alabilirsiniz.

İster yerinize çağırın ister fotoğraf gönderin bizim için fark etmez. Ancak şunu belirtelim fotoğraf göndermeniz hem süreci hızlandıracak hem de satıp satmama konusunda daha hızlı karar vermenizi sağlayacaktır.

Ekibimiz eşyalarınızı görünce size fiyat teklifi sunacak, anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün ve saatte adresinizden alım yapacaktır. Hepsi bu kadar kısa ve basit bir süreç. Kadıköy ilçesinin tamamına her gün bu şekilde hizmet verebiliyoruz.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Caddebostan semtinden eski eşya alımı yaparken eşyalarınızın temiz olmasına, sağlam ve satılabilir durumda olmasına dikkat ediyoruz. El halısı, gümüş eşya, klasik mobilya, antika eşya, obje, heykel, saat, oymalı mobilya, cam eşya gibi pek çok eşyanızı satın alabiliyoruz.

Metebronz, Fatih Kıral, Mudo Concept, Kervan Mobilya gibi markaların mobilya, koltuk takımı, deri koltuk gibi ürünlerini de alıyoruz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

İlk başlıkta kısaca değinmiş olsak da bu konuya tekrar açıklık getirmek istedik. Caddebostan eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde eşyalarınızın nakliyesi ücretsiz yapılır. Sizden bunun için herhangi bir ücret talep edilmez.

İster büyük deri koltuk, ister gümüş eşya, ister antika koltuk takımı ne satarsanız satın eşyaların taşınması bize aittir. Ödeme ise nakit olarak yapılmakta, isteyen müşterilerimiz için eft veya havale de yapabilmekteyiz.

Bizi istediğiniz zaman arayabilir, bilgi alabilir veya fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Profesyonel ekibimizle haftanın 7 günü size aralıksız hizmet veriyoruz.