Caddebostan İkinci El Eşya Alanlar

Caddebostan İkinci El Eşya Alanlar

Kadıköy ilçesinin her yerine hizmet veriyor, müşterilerimizin satmayı düşündükleri eşyalarını satın alıyoruz. Her semtine, cadde ve sokağına hizmet verdiğimiz ilçenin en değerli yerlerinden biri de Caddebostan bölgesidir. Bu yazımızın amacı Caddebostan ikinci el eşya alanlar ile ilgili yani bizimle ilgili size bilgiler vermektir.

Uzun zamandır bu işle meşgul olduğumuz için yüzlerce farklı insandan binlerce farklı türden eşya alımı yaptık desek yanlış olmaz. Bu sayede gerekli bilgi birikimi ve tecrübeye sahibiz. Bu deneyimlerimizi sizinle paylaşmak istiyor, bu sayede aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak istiyoruz.

İnsanlar eşyalarını zahmet çekmeden satabileceklerinin farkında bile değiller. Pek çoğu bizi belediyelerle karıştırıp ücretsiz alım yaptığımızı zannederken kimisi de eşyalarını sattıktan sonra ödeme yapacağımızı zannediyor. Yaşadığınız belirsizlikleri ve soru işaretlerini ilerleyen satırlarda ortadan kaldıracağız. Hemen başlıyoruz.

İçindekiler

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Eşyalarınızın bir kaç kare fotoğrafını çekerek fiyat teklifi alıp satış yapabilirsiniz. 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına kısa sürede fotoğraf gönderebilir, eşyalarınız için fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz. Sizden ricamız eşyalarınızın kusurları varsa bunlara da fotoğraflarda yer vermenizdir.

Arkadaşlarımız gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size dönüş yapacak, alabileceğimiz eşyalar olması halinde fiyat teklifimizi iletecektir. Teklifimizi kabul etmeniz yani fiyatı tatmin edici bulmanız halinde istediğiniz gün Acıbadem semtindeki adresinizden alım yapılacaktır.

BİZE NE SATABİLİRSİNİZ?

Aslında eşya sınırlaması yapmayı, şunu alır bunu almayız demeyi sevmiyoruz ancak takdir edersiniz ki her eşyayı almamız mümkün değil. Yine de bir kaç örnek vererek daha iyi anlaşılmasını sağlayabiliriz. İkinci el beyaz eşya, klasik mobilya, televizyon, klima, deri koltuk, ofis mobilyası, koltuk takımı, el halısı, gümüş, plak gibi pek çok eşyanızı satın alıyoruz.

Acıbadem bölgesinden pek çok farklı türden eski eşya satış talebi gelmektedir. Eski ve köklü bir bölge olduğu için gelen bu talepleri cevaplayabilecek bilgi ve deneyime sahibiz. Bu noktada bize güvenebilir, eşyalarınızı güven içinde bize emanet edebilirsiniz.

NEYE GÖRE FİYAT BELİRLİYORUZ?

Acbadem ikinci el eşya alımı yapacağımız zaman eşyaların temiz, sağlam veya satılabilir olmasına dikkat ediyoruz. Çok yıpranmış, artık kimsenin almak istemeyeceği modeldeki eşyaları almamız maalesef mümkün değil.

Örneğin ikinci el beyaz eşya, televizyon, klima gibi eşyaları alırken çalışır durumda olanları tercih ediyoruz. Tamir edilmesi gereken, sorunlu eşyaları alamıyoruz. Çünkü bunların tamiri pahalı ve masraflı olmakta bu da satamayacağımız maliyetlere çıkmaktadır. Gümüş, el halısı, plak gibi eşyaların alımında da farlı kriterler kullanılmakta, arkadaşlarımız bu kriterleri çok iyi bilmektedir.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Acıbadem ikinci el eşya alanlar olarak Üsküdar ilçesinin tamamına hizmet vermekteyiz. Alımlarımızı kendi nakliye aracımız ve ekibimizle yapıyor, size zahmet vermiyoruz. Eşyalarınızın alımı, yüklenmesi, taşınması bize aittir.

Ödeme noktasında ise sizin talebinize göre hareket ediyor, eft, havale veya nakit ödeme yapabiliyoruz. Size yardımcı olmak, sorularınızı cevaplamak istedik. Yine de aklınıza takılan sorularınız varsa bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz her gün hizmetinizdedir.