Çengelköy Eski Eşya Alanlar

Çengelköy Eski Eşya Alanlar

Muhtemelen internet üzerinde eski eşya alan yerler ile ilgili bir araştırma yaparken bize rastladınız. Belki eşyalarınızı satabileceğiniz güvenilir bir firma arıyor belki de şimdilik sadece araştırma yapıyorsunuz.

Her ne olursa olsun Çengelköy eski eşya alanlar olarak size merak ettiğiniz tüm detayları anlatmaya hazırız. Uzun yıllardır bu işle meşgul olduğumuz için tereddütlerinizi, neleri öğrenmek istediğinizi, aklınızdaki soru işaretlerini çok iyi biliyoruz.

Müşterilerimize nasıl yardımcı olabilir, faydalı bilgiler sunabiliriz diye düşünerek iş sürecimizi anlatan bir makale hazırladık. Sizi sıkmadan, son derece akıcı, sorularınızın başlıklar altında toplandığı, akıcı bir makale. Umarız faydalı olur. Başlıyoruz.

İçindekiler

BİZ NE İŞ YAPIYORUZ?

Biz Çengelköy veya Üsküdar ilçesinin başka yerlerinden eski eşya satın alıyoruz. Alımlarımızı kendi nakliye aracımızla ve çalışanlarımızla yapıyor, bunun için sizden ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

Bizi Belediyelerle bir tutmayın. Çünkü belediyelere eşyalarınızı satamaz, atarsınız. Siz eşyalarınızı binanın önüne indirirseniz onlar gelip kapının önünden alır. Ancak bir eşyalarınızı bir bedel ödeyerek satın alırız. Üstelik bu süreçte hiçbir zahmet çekmez, eşyalara elinizi bile sürmezsiniz.

BİZE NE TÜR EŞYA SATABİLİRSİNİZ?

Eski eşya dediğimiz adı üzerinde ömrü 50 senenin üzerinde olan, işçiliği kaliteli, malzemesi sağlam ürünlerdir. Tanımını yapınca anlaşılmayabilir ancak birazdan türleri ile ilgili örnekler de vereceğiz.

El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, eski obje, oymalı mobilya, hat yazısı, saat, kitap, plak, bahü, varaklı mobilya gibi eşyalar kabaca sayılabilir. Bazıları ilk bakış antika eşya ile karıştırılsa da antika kadar değerli olmayan eşyalardır.

Metebronz, Fatih Kıral, By Kepi, Kervan Mobilya, Mudo Concept, İsmet Mobilya gibi bilinen markaların eşyaları da yüksek fiyattan alınmaktadır. Bu markalar da son derece kaliteli deri koltuk, tırnak ayna, yemek odası, aksesuar gibi eşyalar üretmektedir.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Çengelköy eski eşya alanlar olarak alımlarımızı müşterilerimize külfet çıkarmadan, kendi imkanlarımızla yapıyoruz. Eşyaları son derece dikkatli taşıyor, evinize, binanıza zarar vermiyoruz. Ne kadar fazla eşya satarsanız satın hepsini alabilecek araçlarımız ve teknik ekipmanlarımız var.

Ödeme ise anlaştığımız rakam üzerinden nakit yapılmaktadır. Eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Bizi haftanın 7 günü mesai saatlerimiz içinde arayabilir, eşyalarınızı kolaylıkla satabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.