Darıca eski eşya alanlar

Darıca eski eşya alanlar

Satmak istediğiniz eşyalar için güvenilir, işinin ehli bir firma ile çalışmak en önemlisidir. Tüm İstanbul genelinde bu hizmeti sağlayan ekibimiz Darıca için de aynı şekilde çalışmaktadır. Eşyalarınızı en kısa sürede fiyatlandırmakta, istediğiniz gün satın almaktadır. Darıca eski eşya alanlar olarak bu hizmeti nasıl sağladığımızı, neye göre fiyatlandırma yaptığımızı anlatmak istiyoruz.

Amacımız bizi tercih etmenizi sağlamak. Çünkü bir ticari bir iş yapıyor, bu işten kazanç elde ediyoruz. Ancak müşterilerimizin memnuniyetini de önemsiyoruz. Bu sayede yıllardır bu sektörde var olabiliyoruz. İşimizin detaylarını yazımızın devamında sizinle paylaşacağız.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Çeşitli sebeplerden dolayı satılması gereken eşyalarınız için bizi aramanız yeterli. Arkadaşlarımız sizden ilk etapta eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi isteyecektir. Bu sayede bir fikir sahibi olabilir, eşyalarınızı alıp alamayacağımızı anlayabiliriz.

Fotoğraf göndermeniz size de bize de önemli bir zaman kazandırır. Darıca ilçesine ulaşmaya gerek kalmadan, zaman kaybetmeden kısa sürede inceleme yapabilir, fiyat teklifimizi kısa sürede iletebiliriz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması sonrası zamana karar verilir, sizin istediğiniz gün adresinizden alım yapılır.

Bir şeye de yeri gelmişken değinelim. Her eski eşya satın alınır diye bir şey söylememiz mümkün değildir. Biz de dükkanımızda satabileceğimiz, temiz, sağlam ürünleri satın alıyoruz. Çok yıpranmış, kullanım ömrü bitmiş, deforme olmuş ürünlerin alımını yapamıyoruz maalesef.

Yani kısaca toparlamak gerekirse, eski eşya satmak istiyorum diyen bir müşterimizden ilk etapta fotoğraf istiyoruz. Fiyat veriyor, nakit satın alıyoruz.

NE TÜR ESKİ EŞYA ALIYORUZ?

El halısı, plak, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, tablo, deri koltuk, oymalı mobilya, Metebronz gibi eşyalardan bahsediyoruz. Bunlar kıymetli, hala değerini koruyan eşyalardır. Dolayısıyla satacağınız zaman da işi bilen kişilere emanet etmelisiniz. Çünkü değerini ancak bizim gibi esnaflar bilebilir, size değerinde fiyat verebilir.

Darıca bölgesinden eski eşya alacağımız zaman bazı kriterlere dikkat ediyoruz. Bunlar bizim fiyat teklifimizi direkt etkileyen detaylardır. Mesela el halısı alacağımız zaman renklerine, desenlerine, yöresine, ilmiklerine dikkat ederiz.

Gümüş alanlar için ise ayar numarası ve ağırlığı önemlidir. Plak için farklı, Metebronz, Mudo Concept, Fatih Kıral gibi mobilyalar için farklı detaylara dikkat ederiz. Önemli olan bu detayların neler olduğudur. Bunu da en iyi bizim gibi tecrübeli esnaflar bilebilir.

NAKLİYE VE ÖDEME

Darıca eski eşya alanlar olarak eşyalarınızın alımını kendi nakliye aracımız ve elemanlarımızla yaparız. Bu sayede zahmet çekmez, sorun yaşamaz, kolaylıkla satış yapabilirsiniz. Ödeme ise nakit takdim edilir. Ekibimiz Darıca ilçesinin tamamına haftanın 7 günü hizmet vermektedir.