Eski eşya alanlar

Eski eşya alanlar

Ailenizden size kalmış veya sizin satın aldığınız ancak artık kullanmak istediğiniz değerli eşyalarınız. Bunları en iyi şekilde değerlendirmek istemez misiniz? Ekibimiz tüm İstanbul geneline hizmet vermekte bu tür eşyalarınızı nakit satın almaktadır.

Daha önce yüksek ücretler ödeyerek sahip olduğunuz bazı eşyalar zamanla değerini yitirebilir. Siz el emeği, göz nuru diye alırsınız ama zamanla fabrikasyonları çıkar veya yurt dışından benzerleri ithal edilir. Böylece sahip olduğunuz ürün değer kaybedebilir. Ancak bazı ürünler vardır üzerinden zaman geçtikçe değerlenir. Yazımızda da size bunlardan bahsedeceğiz. Eşyalarınızı bize nasıl satabilirsiniz, ne tür eşyalar değerli, hangileri değersizdir bunları anlatacağız. Haydi başlayalım.

İçindekiler

Bize Ne Satabilirsiniz?

El halısı, saat, tablo, gümüş eşya, plak, Metebronz, Fatih Kıral, eski obje, aslan ayak yemek odası, eski porselenler, tuğra, hat yazısı, eski Osmanlıca eserler, oymalı mobilya, varaklı mobilya gibi pek çok eşyanızı bize satabilirsiniz. Aslında bu saydıklarımız, alabildiğimiz ürünlerin belli başlı olanlarıdır. Siz de çok daha farklı bir eşya varsa onu da bizi arayarak değerlendirebilirsiniz.

Nasıl Satabilirsiniz? Ne Yapmalısınız?

Bizimle iletişime geçerek sahip olduğunuz ürün hakkında bilgi vermeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra adresinize gelerek ürünü yerinde görüp fiyat teklifimiz iletecektir. Ekibimiz tüm İstanbul geneline ve çevre illere kadar aktif şekilde hizmet vermektedir.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından ödemesi nakit olarak yapılacak ve teslim alınacaktır. Bu süreç içinde sizden en ufak bir hizmet bedeli alınmayacak, nakliye ve taşıma da dahil olmak üzere tüm işlemler ücretsiz halledilecektir.

El halısı, gümüş eşya, saat, avize, plak, eski obje, gümüş gibi eşyaların fotoğraflarını göndererek de fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu sayede hem sizler hem de biz önemli bir zaman kazanmış oluruz.

Fiyat Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Her ürün kendi türüne göre değerlendirilir. Bu değerlendirmeyi yapmak da uzman bir bakış açısı ve tecrübe gerektirir. Siz siz olun değerli eşya satmak istiyorum diyerek tecrübesiz, işten anlamayan kişileri aramayın. Aksi halde sahip olduğunuz değerli eşya  değerinin çok altına satılmış olur.

Biz el halısı alacağımız zaman farklı, gümüş eşya alacağımız zaman farklı, plak alacağımız zaman farklı detaylara dikkat ederek fiyat veririz. Çünkü her ürünün bir değeri vardır. Ve bu değer iyi tespit edilmelidir ki hakkaniyetli bir alışveriş olsun.

Eski eşya, değerli eşya veya antika eşya satışınız için bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.