İkinci el deri koltuk alan yerler

İkinci el deri koltuk alan yerler

Evlerin veya ofislerin değişilmez eşyası olan deri koltuk, gün gelip fazlalık eşya durumuna gelebilir. Böyle bir durumda ne yapacak, kiminle iletişime geçeceksiniz? Biz bu konuda size yardımcı olabilir, satmak istediğiniz koltuğu değerinde satın alabiliriz.

Biz kimiz, nasıl fiyat veriyoruz, deri koltuk dışında aldığımız ürün grupları neler bunlardan tek tek bahsedeceğiz. Yazımızın bundan sonrasına maddeler halinde devam edeceğiz ki daha anlaşılır ve akılda kalıcı olsun.

İçindekiler

Deri Koltuk Nasıl Satılır?

  • Deri koltuk satmak istiyorum diyen müşterimizden ön bilgiler alıyoruz. Koltuk kaç senelik, herhangi bir yanık yırtık var mı, markası var mı gibi genel sorular.
  • Mümkünse koltuğun fotoğraflarını whatsapp veya email ile koltuğun fotoğraflarını göndererek de fiyat alabilirsiniz.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra ekibimiz adresinize gelecek ve ürünü teslim alacaktır.
  • Mudo, Doğtaş, Amerikan deri, İngiliz ve Fransız deri koltuk daha yüksek fiyattan alınıp satılır. Bunun için koltuğunuzun veya berjerinizin markası bizim için önemlidir.
  • Chester model deri koltuklar da iyi fiyattan alınıp satılır. Taba, kahverengi, siyah renk ikinci el deri koltuk daha çok rağbet görmektedir.
  • Deri olarak sadece koltuk değil berjer ve puf da alınmaktadır. Temiz ve sağlam olması durumunda bu tür ürünleri de alabiliyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Deri koltuk alan yerler için bizi tercih etmeniz durumunda güven içinde eşya satabilirsiniz. Çünkü ekibimiz size en doğru ve yüksek fiyatı verecektir. İstediğiniz zaman adresinizden alım yapacak, ücreti nakit takdim edecektir.

İstanbul’un neresinde olursanız olun, ikinci el deri koltuk veya berjer alımı için adresinize gelinir. Size hiçbir zahmet vermez, herhangi bir nakliye ücreti talep etmeyiz.

Bize Başka Ne Satabilirsiniz?

Ekibimiz sadece deri koltuk değil başka değerli eşya alımı da yapmaktadır. El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, tablo, hat yazısı gibi eşyalar bunlardan bazılarıdır. Tüm İstanbul genelinde hizmet verdiğimiz için bölge veya semt ayrımı yapmadan hizmet vermekteyiz.

Satacağınız eski eşya ne olursa olsun güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz. Haftanın 7 günü aktif olarak çalışmaktayız. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.