El halısı alan

El halısı alan yerler

Sahip olduğunuz halı değerli mi, yoksa sıradan mı? Size bu konuda yardımcı olabilir, halılarınızı mümkün olan en yüksek fiyattan alabiliriz. Bizim şartımız halınızın el halısı olmasından ibarettir. Makine halısı, yani seri imalat olan halıların alımını yapmıyoruz.

El halısı alan yerler olarak bu zaman dek pek çok müşterimizden halılarını satın aldık. Bu esnada öğrenmek istedikleri konuların benzer olduklarını gördük. Biz de sorduğunuz bu sorulardan oluşan bir makale hazırlayarak sizi bilgilendirmek istedik. Amacımız el halısı satacağınız zaman bizi tercih etmenizi sağlamak ve halınızı değerinde satmanıza yardımcı olmaktır.

İçindekiler

El Halısı Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Sahip olduğunuz halınızı elden çıkarmak, bunu yaparken de değerinde satmak için en doğru adres olduğumuza emin olabilirsiniz. Halınızı satmak için bizimle iletişime geçmeniz, halınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir.

Whatsapp veya email ile bunu çok kısa süre içinde yapabilirsiniz. Ekibimiz gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından arkadaşlarımız adresinizden gelip alım yapacaktır.

Halınızın durumuna ve değerine göre İstanbul’un her noktasına hizmet verebiliyoruz. Halılarınız fotoğraflarını çekemeyeceğiniz, zor bir yerde ise de fark etmez. Arkadaşlarımız halıları yerinden tek tek çıkaracak, inceleyip fiyat verecektir.

Halılarınız Nasıl Fiyatlandırılır?

El halısı alan yerler için önemli olan halınızın yöresi, desenleri, renkleri ve temizliğidir. Mesela Hereke halısı değerli bir halıdır. Renkleri canlı, desenleri güzel, güve yememiş, temiz bir halı her zaman değerinde alınır.

Bir dönem değerli halı durumunda olan Isparta halısı artık değerli görülmez. Çünkü insanlar artık bu halının dokumasını ve renklerini tercih etmemektedir. Ladik halısı, Sivas Cezaevi halısı, İpek halı, Buhara halısı, Yörük halısı da değerli halılardır.

El halısı satmak istiyorum dediğinizde size en kaliteli hizmeti verebiliriz. Önemli olan ve dikkat etmeniz gereken işini iyi yapan, doğru ve güvenilir bir esnafla çalışmaktır. Aksi takdirde halılarınız değerinin çok altında bir rakama satılır. Bunda da zarar eden taraf siz olursunuz. Biz kendi kazancımız kadar sizin menfaatinizi de düşünüyoruz.

Ekimiz haftanın 7 günü aktif şekilde çalışmakta, sizden halılarınızı değerinde satın almaktadır. Tüm İstanbul genelinde ve çevre illerde hizmetinizdeyiz.