El Halısı Alan Yerler

El Halısı Alan Yerler

Kullandığınız veya kullanmayıp bir kenara kaldırdığınız ne kadar el halısı varsa bize satabilirsiniz. Satışı nasıl yapabileceğinizi, bu işin ne kadarlık  bir zaman süreceğini tüm detayları ile paylaşmak istiyoruz.

Amacımız size büyüklerinizden kalan veya daha sonra sizin satın aldığınız halıları değerinde satmanıza yardımcı olmaktır. El halısı alan yerler için bizi tercih etmeniz halinde en doğru fiyattan, en kısa süre içinde nakit satış yapabilirsiniz.

Biz uzun yıllardır bu işle ilgileniyor, satmayı düşündüğünüz halılarınızı değerinde satın alıyoruz. Tabi bu işin bazı incelikleri vardır. Eğer işi ehline teslim eder, değerli halılarınız için bizi tercih ederseniz işin sonunda memnun olacağınızdan eminiz. İşte detaylar

İçindekiler

EL HALISI NASIL SATILIR?

Biz İstanbul’un her semtine hizmet veriyoruz. Dolayısıyla bizi nereden aradığınız değil ne tür el halısı satmak istediğiniz önemlidir. Elden çıkarmaya karar verdiğiniz halılarınızı için bizi arayabilir, bir kaç görselini bizimle paylaşabilirsiniz.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp yardımı ile halılarınızın görsellerini kolayca gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa bir süre inceleme yaptıktan sonra size dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.

Fiyat teklifi ile birlikte halının yöresi ile ilgili de bilgi verilecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından anlaşma sağlanması halinde halıyı bir de yerinde görüyoruz. Canlı inceleme yapıldıktan sonra ödemesi yapılıp satın alınır.

Fotoğraf gönderme şansınız yoksa arkadaşlarımız adresinize gelerek yerinde inceleme yapacaktır. El halısı sahipleri halılarını bazen dolapların üzerinde bazen baza altlarında saklanmaktadır. Eğer bu el emeği göz nuru halılar doğru saklama yöntemleri ile saklanmazsa heder olabilir.

EL HALISI NEYE GÖRE FİYATLANDIRILIR?

Her el halısı değerlidir ve satın alınır dememiz mümkün değildir. Hereke halısı, İpek halı, Sivas Cezaevi halısı, Uşak halısı, Ladik halısı, Türkmen halısı değerli halılardır. Bu tür halılar satın alınırken Isparta halısı gibi halılar değerini kaybetmiştir.

Örnekten de anlaşılacağı gibi halının türü, hangi yöreye ait olduğu, renkleri, desenleri önemlidir. Kimi halılar tercih edilmeyen renklerden dokunduğu için satışında zorlanmaktayız. Halı üzerindeki yıpranma, solma, erime, abraj gibi kusurlar fiyatı düşürür veya bizi alım yapmaktan vazgeçirebilir.

ÖDEME VE TESLİM ALMA

El halısı alan yerler için bizi tercih etmeniz halinde istediğiniz zaman değerinde satış yapabilirsiniz. Önemli olan sadece fiyat değil, güven içinde, sorun yaşamadan satış yapabilmektir. Arkadaşlarımız size sorun yaşatmadan, kolaylıkla alım yapacaktır. Haftanın 7 günü aktif çalışmaktayız.