El Halısı Satmak İstiyorum

El Halısı Satmak İstiyorum

Size ailenizden kalan veya sizin satın aldığınız bir el halısı var ve bunu satmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Yıllardır bu işle meşgul oluyor, insanların yüksek fiyattan, değerinde satmak istedikleri halıların alımını yapıyoruz. Siz de el halısı satmak istiyorum diyorsanız yazımıza bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi İstanbul ve genelinde talep eden herkese hizmet verdiğimiz için gerekli bilgi ve tecrübeye sahibiz. Neyi merak ettiğinizi, halınızı satarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini tek tek anlatmak istiyoruz. Ana başlıklar halinde, sorularınızın cevapları ile devam edelim ki daha akılda kalıcı olsun.

İçindekiler

EL HALISI NASIL SATILIR?

El halısı alanlar için önemli olan satılabilir, değerli el halısı almaktır. Sizin de değerli olduğunu düşündüğünüz veya emin olduğunuz halılarınız varsa bizi 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Ekibimiz sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra adresinize gelecek ve ürünleri yerinde görüp inceleyeceğiz. Gerekli incelemeler bittikten sonra size fiyat teklifimizi sunacak anlaşma sağlanması halinde nakit ödemesini yaparak satın alacağız.

FOTOĞRAF GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Halılarınızın fotoğraflarını yukarıda belirttiğimiz numaraya whatsapp üzerinden gönderirseniz size yine fiyat teklifi verebiliriz. Halınızın önden ve sırttan fotoğraflarını göndermeniz bize fikir verebilir. Bu şekilde de adresinize gelmeden fiyat verebilir, size önemli bir zaman kazandırabiliriz.

NEYE GÖRE FİYAT VERİYORUZ?

El halısı alan yerler için bizi tercih ederseniz en doğru ve yüksek fiyatı alabilirsiniz. Ekibimiz halınıza fiyat teklifi vereceği zaman nelere dikkat edeceğini çok iyi bilmektedir. Bunları kısaca sıralayalım isterseniz.

  • Halınızın hangi yöreye ait olduğuna bakılır. Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, İpek halı, Ladik halısı, Türkmen halısı değerli sayılabilen halılardır.
  • Halınızın üzerinde abraj dediğimiz yıpranma, çürüme, solma gibi deformasyonların olmaması gerekir. Bunların bazıları tadilatla giderilebilirse de bir çoğu halının değerini düşürmektedir.
  • Halınızın desenleri, renkleri, motifleri de fiyatı yukarı çeken etkenlerdir.
  • Halının büyüklüğü de aranan özellikler arasındadır. 10 metrekare, 12 metrekare büyüklüğündeki halılar da yüksek fiyattan alınır.

TESLİM ALMA VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

El halısı satmak istiyorum diyerek bize güvenen her müşterimize kıymet veriyor, nakit ödeme yapıyoruz. Ödeme ise nakit olarak yapılıyor, isteyen müşterilerimiz için eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz.  Halınızı teslim alırken adresinize geliyor, kendi aracımız ve ekibimizle hizmet veriyoruz. Bizi haftanın 7 günü hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz.