Erenköy Beyaz Eşya Alanlar

Erenköy Beyaz Eşya Alanlar

İnternet üzerinden yapacağınız Erenköy beyaz eşya alanlar, ikinci el eşya alanlar, eski eşya alanlar gibi aramaların sonucunda karşınıza bir çok firma çıkacaktır. Seçenekler içerisinden seçeceğiniz firmada nelere dikkat etmelisiniz ? Neler yapmalısınız ? Nasıl bir süreç yaşayacaksınız ? ikinci el eşya satışı ile ilgili bütün sorularınıza cevap vermeye çalışacağız.

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösterdiğimiz için büyük bir tecrübeye sahibiz. Yaşadığımız tecrübeler ışığında size bu işin püf noktaları hakkında bilgilendirerek kötü bir süreç yaşamanızı istemiyoruz. Lafı fazla uzatmadan başlayalım.

İçindekiler

Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz ?

Öncelikle ikinci el eşya nedir ? Bunun tanımını yapmamız gerekir. Tüketicinin sıfır ürünü alıp belli bir süre kullandıktan sonra bir sebepten ötürü elden çıkardığı ürünlere denir. Bu ürünler zamanla eskimiş ve ihtiyaç fazlası haline gelmiş olabilir. Biz size zahmet vermeden değerlendirmek istediğiniz beyaz eşyalarınızı alıyor size de nakit ödemesini yapıyoruz.

Tabi ki bu ürünleri alırken belli kriterlerden geçiriyoruz. Nedir bu kriterler ?

  1. Çalışıyor olması.
  2. Temiz kullanılmış olması.

Bu iki kriter bizim için çok önemli. Çalışmayan ve hor kullanılmış, yıpranmış bir ürünü bir başkasına satmamız mümkün değil. Haliyle bir başkası da böyle kusurlu ürünlere para ödemek istemez.

Örnek vermek gerekirse; buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, televizyon, bulaşık makinesi gibi hemen hemen her evde bulunan ürünleri sıralayabiliriz.

Bunların dışında; koltuk takımı, yatak odası, çay takımı, berjer,  deri koltuk, el halısı, gümüş obje, plak gibi ürünlerinizi de inceleyip yüksek fiyat ile satın alabiliriz.

Erenköy Beyaz Eşya Nasıl Satılır ?

Yapmanız gerekenler çok basit. İsterseniz kısa ve net adımlarla ilerleyelim.

  1. Satmak istediğiniz eşyaların detaylı fotoğraflarını çekerek başlayabilirsiniz.
  2. Çektiğiniz fotoğrafları 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.
  3. Fotoğrafları inceledikten sonra size eri dönüş sağlayacağız.
  4. Eşyalarınız alabileceğimiz türden ürünler ise fiyat teklifimizi size sunacağız.
  5. Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün ve saatte adresinize gelerek eşyalarınızı alabiliriz.
  6. Fotoğraf çekme imkanınız yoksa müsait olduğunuz gün ve saatte adresinize gelerek yerinde ikinci el eşyalarınızı değerlendirebiliriz.

İşte bu kadar. Eşyalarınızı sattınız bile.

Ödeme ve Nakliye

Erenköy beyaz eşya alanlar olarak bizi tercih etmeniz halinde anlaştığımız tutarı nakit olarak öderiz. Tekrar tekrar pazarlık yaparak fiyatı düşürmeye çalışmayız. Eşyalarınız büyük bir özenle taşınır diğer eşyalarınıza ve evinize bir zarar verilmez. Taşıma ve nakliye işlerini kendi ekibimiz ve aracımızla yaparız. Herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz. Arzu ederseniz ödemenizi eft veya havale yoluyla da yapabiliriz.

Haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Ayrıca ikinci el beyaz eşya veya ikinci el eşya satışı yapmak ve daha fazla bilgi almak için ziyaret edebilirsinizBurak Spot