Erenköy Eski Eşya Alanlar

Erenköy Eski Eşya Alanlar

Kadıköy ilçesinin her noktasından eski eşya alımı yapabildiğimizi biliyor muydunuz? Erenköy eski eşya alanlar olarak bizimle irtibata geçip eşyaları için değerinde bir satış yapmak isteyen herkese ulaşıyoruz. Satmak istediğiniz eşyaları en doğru fiyattan değerlendiriyor, teklifimizi sunuyor, anlaşma sağlanırsa kapınızdan alıyoruz.

Yıllardır Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet veriyor eşyalarının değeri hakkında bilgisi olmayan insanlara yardımcı olup alım yapıyoruz. Sizin de böyle bir düşünceniz var ve deneyimli, tecrübeli bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. İsterseniz biraz daha detay verelim.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NEDİR, BİZE NE SATABİLİRSİNİZ?

Eski eşya ilk bakışta antika hissiyatı verse de aslında gerçek çok farklıdır. Örneğin aslan ayak bir yemek odası takımı olan müşterimiz bu ürünün antika olduğunu düşünerek beklentisini çok yükseltmektedir. Ancak bu tarz ürüne pek çok yerde rastlanmaktadır ve bu yüzden antika değeri yoktur.

Eski eşya, ömrü 50 yılın üzerinde olan, işçilik ve malzeme bakımından kaliteli eşyalardır. El halısı, deri koltuk, klasik mobilya, plak, heykel, hat yazısı, eski obje, Rolex, saat, oymalı mobilya gibi eşyalar bu türdendir.

Değerli olduğunu bildiğiniz veya bilgi sahibi olmak istediğiniz eşyalarınız için bizi 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz. Ekibimiz Erenköy semtindeki adresinize gelecek, ürünleri yerinde inceleyip fiyat teklifini sunacaktır.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır. Fiyat teklifimizi neye göre verdiğimizi, nasıl inceleme yaptığımızı ve diğer detayları ilerleyen satırlarda bulabileceksiniz.

FİYATI NEYE GÖRE BERLİLİYORUZ?

Ekibimiz son derece profesyonel, uzman arkadaşlardan oluşmaktadır. Yani hangi eşyayı nasıl ve neye göre fiyatlandıracağımızı çok iyi biliyoruz. Örneğin el halısı alırken desenlerine, hangi yöreye ait olduğuna, renklerine bakarız.

Hereke halısı, Ladik halısı, İpek halı, Sivas Cezaevi halısı değerli halılardır. Saat satmak isteyen müşterilerimizin saatleri için de titiz inceleme yapıyoruz. Rolex, Zenit, Patek Philippe, Cartier, Tag Heuer gibi markaların saatleri değerlidir.

ÖDEME VE NAKLİYE NASIL YAPILIYOR?

Erenköy eski eşya alanlar için bizi tercih ederseniz sorunsuz, zahmetsiz bir alışveriş deneyimi yaşarsınız. Eşyalarınız ekibimiz tarafından kısa sürede satın alınırken size zahmet verilmeyeceği gibi ücret de talep edilmez.

Anlaştığımız rakam nakit olarak takdim edilirken isteyene eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Bizi her gün hiç çekinmeden arayabilir, fiyat teklifi alabilir, aklınıza takılan detayları sorabilirsiniz.