Eski eşya alan yerler

Eski eşya alan yerler

Müşterilerimizin satmak istediği klasik eşya, el halısı, gümüş eşya, eski obje, oymalı mobilya, tuğra, tablo, plak, hat yazısı, saat, varaklı mobilya, Fatih Kıral, Metebronz gibi eşyalarını nakit satın alıyoruz. Eski eşya alan yerler size nasıl hizmet verir, eşyalarınızı nasıl satın alıp neye göre fiyatlandırır bunlardan bahsedeceğiz.

Eski eşya olarak adlandırılan bu tarz ürünler genelde halk arasında antika eşya ile karıştırılır. Ancak eski eşya farklı bir türdür. Benzerine bir çok yerde rastlanır. Yazımızı sizinle paylaşmamızdaki amaç da bu. Neden bizi tercih etmeniz gerektiğini, eşyalarınızı nasıl daha hızlı satabileceğinizi detaylı şekilde anlatacağız.

İçindekiler

Bize Eski Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?

Öncelikle ne satacağınıza tam olarak karar vermelisiniz. Daha sonra bizimle iletişime geçerek eşyalarınız hakkında bilgi vermenizi rica ediyoruz. Eşyanızın türü nedir, ne kadar süredir sizde, kusuru var mı?

Bu gibi sorulara vereceğiniz cevaplara göre arkadaşlarımız sizden randevu isteyecek, müsait olduğunuz gün adresinize gelerek ürünleri yerinde görecektir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra size fiyat teklifimizi sunacağız.

Fiyat noktasında anlaşma sağlanmasının ardından ekibimiz istediğiniz gün adresinize gelecek ve ürünleri nakit satın alacaktır. Bu aşama anlaşıldıysa şimdi daha fazla detay vereceğimiz diğer aşamaya geçelim.

Fiyatı Neye Göre Belirliyoruz?

Eski eşya alanlar eşyalarınızı tek tek ayırıp hepsini kendi türü içinde değerlendirir. Bir örnek vererek daha anlaşılır şekilde anlatalım. El halısı satmak istiyorum diyen müşterimizin halısını yöresine, renk ve desenlerine göre değerlendiririz. Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, İpek halı gibi halılar değerli ve yüksek fiyata alınan halılardır.

Gümüş eşya alanlar için ise gümüşün ayar numarası ve ağırlığı önemlidir. 800, 900 ve 925 ayar olmak üzere 3 farklı ayar numarası vardır. Sizin gümüşün üzerinde hangi ayar numarası varsa alışı ona göre yapar, fiyatı ona göre belirleriz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Eski eşya satmak için bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Firmamız haftanın 7 günü tüm İstanbul genelinde hizmetinizde olacaktır. Size söz verdiğimiz tarih ve saatte adresinizde oluyor, anlaştığımız fiyatı nakit ödüyoruz.

Firmamız Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet vermekte, nerede olursanız olun sizden nakliye veya taşıma ücreti talep etmemektedir. Güvenilir, şeffaf bir alışveriş için uzman kadromuz, profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.