Eski eşya alanlar

Eski eşya alanlar

Yıllardır eski eşya alanlar olarak hizmet veriyor, müşterilerimizin satmak istedikleri ürünleri adreslerinden satın alıyoruz. El halısı, gümüş eşya, eski obje, plak, tablo, hat yazısı, tuğra, antika eşya, klasik mobilya gibi ürünler ilgi alanımıza girmektedir.

Sizin de bu türden eşyalarınız varsa ve satmak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmıyor, çevre illere dahi hizmet verebiliyoruz. Peki nasıl hizmet verdiğimizden bahsetmemizi ister misiniz?

Eski eşya satışınızı nasıl yapabileceğinizi, fiyatlandırma politikamızı, alım şeklimizi yazımızın devamında detaylı şekilde anlatacağız. Müşterilerimizin en çok merak ettikleri soruları ana başlıklar halinde topladık. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

Eski Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

Yukarıda eski eşya türlerinden bazılarını örnek vermiştik. Antika eşya kadar olmasa da hala değerini koruyan, 50-60 yıllık bir geçmişi olan ürünler eski eşya olarak geçer. Bu ürünler değerli ürünler olduğu için kıymetini bilen, maddi değerini anlayan kişilere emanet etmeli, satmalısınız.

  1. Bizimle iletişime geçin. Whatsapp, telefon, mail, mesaj nasıl isterseniz.
  2. Eşyalarınız hakkında detaylı bilgi verin. Temizliği, sağlamlığı, kaç yıldır sizde olduğu bizim için önemlidir.
  3. Mümkünse fotoğraflarını gönderin.,
  4. Hemen fiyat alın. İstediğiniz zaman nakit satın. Hepsi bu kadar.

Her eşyanın alımını yapmamız maalesef mümkün değildir. Eski eşya alanlar için önemli olan kriterler vardır. İlerleyen satırlarda size bunlardan bahsedeceğiz.

Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?

Ekibimiz her eşyayı kendi türüne göre fiyatlandırır. Mesela el halısı üzerinden örnek verelim. Müşterimiz biz el halısı satmak istiyorum dediğinde halının hangi yöreye ait olduğuna bakarız. Desenleri, renkleri, üzerinde yanık olmaması da önemli detaylardır.

Her el halısı değerli değildir. Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, İpek halı, Ladik, İsfahan, Buhara, Bünyan halısı gibi halılar değerli diyebileceğimiz halılardır. Bir diğer örnek de gümüş eşya üzerinden verilebilir.

Bizim için gümüşün ayar numarası, ağırlığı çok önemlidir. 925 ayar gümüş en değerli gümüştür. Gümüş, ekibimiz tarafından tartılır, ayar numarasına bakılarak o günkü piyasa değeri üzerinden satın alınır.

Ödeme Nasıl Yapılır?

Ödemeler müşterilerimizin isteği doğrultusunda eft, havale veya nakit yapılabilir. Eski eşya alımı yapılır yapılmaz ödemeniz de yapılır. Bir diğer detayı da anlattıktan sonra sizi sıkmadan yazımızı bitireceğiz.

Eski eşya alanlar olarak nakliye konusunda da sizi mağdur etmiyor, tüm alımları kendi aracımızla yapıyoruz. Dolayısıyla siz en ufak bir ücret ödemiyorsunuz. Bizi haftanın 7 günü istediğiniz zaman arayabilirsiniz.