Eski eşya alanlar

Eski eşya alanlar

El halısı, klasik mobilya, saat, kitap, tablo, gümüş eşya, eski obje, plak, heykel, Metebronz, Fatih Kıral, aslan ayak mobilya gibi eşyalarınızı satmak için bizi arayabilirsiniz. Eski eşya alanlar olarak bu konuda size en kaliteli hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Yazımızın ilerleyen satırlarında size bu hizmeti nasıl verdiğimizden bahsedeceğiz. Firmamız uzun yıllardır bu sektöre hizmet vermekte, eşyalarınızı nakit olarak satın almaktadır. Satmak istediğiniz ürünün türüne ve durumuna göre fiyat teklifi veriyor, yerinde inceliyoruz. Daha fazla detay için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz.

İçindekiler

Eski Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

Öncelikle sizden ricamız sağdan soldan duyduğunuz, kulaktan dolma bilgilere itibar etmemenizdir. Bu işin profesyoneli olarak müşterilerimize en doğru fiyatı veriyoruz. Sahip olduğunuz eşyaların neler olduğunu bize anlatmanız, mümkünse fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir. Size hemen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

Fiyat teklifimiz iletilecek, anlaşma sağlanması halinde İstanbul sınırları içinde veya çevre illerde, nerede olursanız olun, kapınızdan alım yapılacaktır.

Eski eşya, antika eşya demek değilidir. Gerek eski görünümü gerek kullanılan malzeme dolayısıyla bazı kişiler bu ürünleri antika zannetmekte, değerinin çok üzerinde fiyat beklentisine girmektedir. Bu yanlış bir davranıştır. Çünkü her ürünün bir değeri vardır ve değerinin üzerinde bir ücret beklentisinde olmanız ürünün elinizde kalmasına sebep olur.

Eski eşya 50 yıl ve üzerinde geçmişe sahip, benzerine pek çok yerde rastlansa da hala albenisi olan, klasik eşyalardır diyebiliriz. Örneğin aslan ayak koltuk takımı pek çok evde kullanılmaktadır. Dolayısıyla antika değildir. Ancak hala alıcısı olan, ilgi çeken, heybetli ürünlerdir. Dolayısıyla alınıp satılabilir. Ancak bu ürüne antika demek doğru olmaz.

Neye Göre Fiyat Verilecektir?

Her eşyanın fiyatlandırma kriteri farklıdır. El halısı alan yerler için halının temiz, sağlam olması, yöresi ve desenleri önemlidir. Dolayısıyla fiyat teklifi yapılırken bunlara dikkat edilir. Gümüş eşya alacağımız zaman da ayar numarasına, ağırlığına bakarız.

Eski eşya fiyatlandırması yapmak bazen görsel bilgiye de dayanır. Ürüne baktığımız zaman hangi döneme ait olduğunu, kaça alınıp satılacağını belirleyebiliyoruz. Bu tecrübe ve ürün bilgisi gerektiren bir durumdur. Dolayısıyla sizler de eşyalarınızı gerekli tecrübeye sahip kişilere teslim etmelisiniz. Bu noktada firmamız son derece güvenilirdir.

Eski eşya alanlar için güvenilir, kaliteli bir esnaf arıyorsanız, bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.