Eski eşya alanlar

Eski eşya alanlar

Aile büyüklerinizden size kalan veya size ait olan, elden çıkarmak istediğiniz ne kadar eski eşya varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınızı temizliğine, satılabilir olma durumuna, modeline göre değerlendirip size alabileceğimiz fiyatı iletiyoruz.

Uzun yıllardır eşya sektöründe aktif olarak alım satın yapan firmamız, yazımızın devamında size nasıl hizmet verdiğinden bahsedecek. Bu sayede hem nasıl satış yapacağınızı daha iyi öğrenecek hem de süreci yakından öğrenmiş olacaksınız. Hemen başlayalım

İçindekiler

Eski eşya nasıl satılır?

İsterseniz önce eski eşya derken hangi tür eşyaları anlatmak istediğimizden bahsedelim. Yaklaşık 50 yıl ve üzeri ömrü olan, antika kadar değeri olmasa da hala alıp satılabilen, işçiliği ve malzemesi kaliteli olan eşyalar bu gruba girer.

El halısı, eski obje, Hereke halısı, gümüş eşya, cam eşya, klasik mobilya, deri koltuk, chester koltuk, varaklı mobilya, tablo, plak, heykel, bahü, kitap, saat gibi eşyalarınız bu tür eşyalardandır.

Sizin eşyalarınız da bu türden ise mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Çünkü biz yılların verdiği tecrübe ile eşyalarınızı tam değerinde fiyatlandırıyoruz. Yapmanız gereken, eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp veya email ile bize göndermektir.

Neye göre fiyat veriyoruz?

Eski eşya alanlar eşyalarınızı kendi türü içinde değerlendirilir. Örneğin el halısı satmak istiyorum diyerek bizimle iletişime geçen müşterimizin halısını desenlerine, renklerine ve yöresine göre fiyatlandırırız.

Daha iyi anlaşılması bakımından gümüş eşya ile ilgili de örnek verelim. Satmayı düşündüğünüz gümüş eşya ayar numaralarına, gramına, kilosuna bakarak alınır. Eğer bir esnaf sizden gümüşlerinizi toptan fiyat vererek almaya çalışıyorsa bilin ki bu alışverişten zarar edersiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi mutlaka işi bilen, eşyalarınızı gerekirse sizden iyi tanıyacak kişilerle çalışmalısınız. Belki yüksek fiyat alabilirsiniz, ancak iş satın almaya geldiğinde fiyatı düşürmek için türlü bahaneler üreten kişiler sizi yoracaktır.

Nakliye ve ödeme koşulları

Eski eşya alanlar için yapacağınız kısa bir internet araştırmasında bile bir çok firma ile karşılaşabilirsiniz. Bizim bu konuda size en güvenilir, en kaliteli hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz

Anlaştığımız fiyat size nakit ödenir ve gereksiz pazarlıklara girilmez. Zahmet vermeden, sizi yormadan alım yaparız. Nakliye, taşıma, yükleme de dahil olmak üzere verdiğimiz hiçbir hizmet için en ufak bir ücret talep etmiyoruz. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz.