Eski eşya alanlar

Eski eşya alanlar

Eski eşya alanlar olarak size bu konuda bilgi vermek istedik. Amacımız size en doğru bilgileri vererek eşyalarınızı en yüksek fiyattan nasıl satabileceğinizi anlatmaktır. Eski eşya nedir, hangi eşyalar bu gruba girer, nasıl fiyatlandırır?

Uzun yıllardır bu sektöre hizmet verdiğimiz için müşterilerimizin neleri merak ettiğini çok iyi biliyoruz. İlerleyen satırlarda ana başlıklar halinde soru cevap şeklinde açıklamalarda bulunacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

  • İçindekiler

    Eski Eşya Nedir?

Eski eşya 59 yıl ve üzerinde geçmişi olan, antika kadar değerli olmasa da hala alıcısı olan, işçilik ve malzeme bakımından kaliteli eşyalardır. Mesela oymalı koltuk takımı, aslan ayak mobilya, klasik yemek odası, yatak odası gibi eşyaları bu şekilde sayabiliriz.

  • Eski Eşya Nasıl Satılır?

Öncelikle şunu belirtelim, her klasik eşya alınıp satılır diye bir şey söz konusu değildir. Sizin eşyanız alınır mı, maddi değeri var mıdır? Bunun cevabını öğrenmek çok basit. Eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize whatsapp veya email ile göndererek çok kısa sürede fiyat alabilirsiniz.

Arkadaşlarımız gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda karşılıklı mutabakat sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.

  • Ödeme ve Nakliye

Eşyalarınızın alımı sırasında taşıma ve yükleme işleri arkadaşlarımız tarafından yapılacaktır. Dolayısıyla sizden en ufak bir ücret talep edilmeyecek, tüm işlemler ekibimizin mesuliyetinde yapılacaktır.

Eski eşya satışı yapmak için bizi tercih etmeniz durumunda hiçbir problem yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

  • Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

El halısı, klasik mobilya, Fatih Kıral, Metebronz, Kervan Mobilya, gümüş eşya, eski obje, plak, pikap, avize, saat, heykel, bahü, Hereke halısı, Bünyan halısı, oymalı mobilya, yatak odası, yemek odası, tuğra, hat yazısı, tablo gibi eşyalar, alabildiğimiz ürünlerin başlıcalarıdır.

Bu ürünlerin her biri ayrı ayrı kriterlere göre değerlendirilir. Mesela plak alanlar için önemli olan eserin sahibi ve plağın kondisyonudur. Barış Manço, Moğollar, Ahmet Kaya gibi sanatçıların çiziksiz, temiz plakları yüksek fiyattan alınır. Yabancı plaklar ise çok değerli sayılmaz.

Yukarıda eski eşya kime satılır, nelere dikkat etmek gerekir bunlardan bahsetmeye çalıştık. Yine de sormak istediğiniz sorularınız varsa bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Ekibimiz haftanın 7 günü eski eşya alımı yapabilmektedir.