Eski Eşya Nasıl Satılır?

Eski Eşya Nasıl Satılır

Eski Eşya Nasıl Satılır

İnternetin hayatımıza girmesiyle beraber değişen alışkanlıklarımızdan biri de fazla eşyalarımıza olan bakışımızdır. Bundan önce sağa sola bedava dağıtmak veya bir depoda istiflemek, nasıl olsa lazım olur mantığı güdülürdü. Ama artık eski eşya nasıl satılır araması internette sürekli yapılmakta, insanlar eşyalarını güvenilir şekilde satmak istemektedir.

Biz bu konuda size yardımcı olabilir, elden çıkarmak istediğiniz eşyaları fiyatlandırıp nakit satın alabiliriz. Yapmanız gerekenin neler olduğunu, nasıl fiyat alabileceğinizi, satış ve ödeme sürecini tek tek anlatacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

HANGİ EŞYALARINIZI SATMAK İSTİYORSUNUZ?

Öncelikle önemli olan satmak istediğiniz eşyaların neler olduğuna net olarak karar vermenizdir. Biz de eşyaların türüne, durumuna ve fazlalığına göre size fiyat teklifi sunuyoruz. Satacağınız eşya ne kadar fazla ise bizim için alım yapmak o kadar cazip olmaktadır.

BİZE NE TÜR ESKİ EŞYA SATABİLİRSİNİZ?

Uzun yıllardır bu işle meşgul olduğumuz için pek çok eşya hakkında gerekli tecrübeyi edinmiş bulunuyoruz. Yani pek çok eşyanızı bize gönül rahatlığı ile satabilir, mümkün olan en yüksek fiyat teklifini alabilirsiniz. Peki bu eşyalar hangileridir?

El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, plak, tablo, hat yazısı, deri koltuk, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya en başta sayılabilir. Bu tür eşyalar kıymetli, doğru değerlendirilmesi gereken eşyalardır. Bunun için mutlaka işinin ehli, deneyimli kişilere emanet edilip satılmalıdır. Bu konuda bize güvenebilir, eşyalarınız için en iyi fiyatı alabilirsiniz.

NASIL FİYAT ALABİLİRSİNİZ?

Fiyat teklifi almak için eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndermeniz yeterli. 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına çok kısa süre içinde gönderim yapabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizden ricamız eşyalarınızın kusurlu yerleri varsa bunların da görüntülerini göndermenizdir.

Örneğin deri koltuk satmak ve fiyat teklifi almak için fotoğraf gönderecekseniz yıpranmış, aşınmış kısımları varsa bunları da göndermelisiniz. Böylece daha sağlıklı fiyat teklifi alabilir, sonradan fiyatta değişiklik olmadan satabilirsiniz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Eski eşya nasıl satılır sorusu kadar nakliye ve ödeme sorusu da almaktayız yeri gelmişken buraya da değinelim. Firmamız tüm İstanbul geneline hizmet verdiği için sizden hiçbir nakliye veya taşıma ücreti talep etmemektedir. Kendi araçlarımız ve taşıma ekibimizle hizmet veriyoruz.

Ödeme ise nakit olarak elden yapılmakta, eft veya havale tercih ederseniz o şekilde de ödeme yapabiliriz. Arkadaşlarımız Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hızlı hizmet vermektedir.

Haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Bizi her gün 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Ayrıca ikinci el beyaz eşya veya ikinci el eşya satışı yapmak ve daha fazla bilgi almak için ziyaret edebilirsinizBurak Spot

2021-02-06T07:24:05+03:00

Siz de fikrinizi belirtin

Go to Top