eski eşya satmak istiyorum

eski eşya satmak istiyorum

İkinci el eşya ile karıştırılsa da eski eşya biraz daha farklı bir üründür. 50 yıl ve üzerinde bir geçmişe sahip, işçilik ve malzeme bakımından kaliteli ürünlerdir. Tanımlamadan anlaması zor olduğu için ilerleyen satırlarda örnekleri ile birlikte bilgi vereceğiz.

Eski eşya satmak istiyorum diyen herkese bulunduğu semte, ilçe ve sokağa kadar hizmet vermekteyiz. Daha önce hiç eşyasını satmamış olan, süreç ile ilgili bilgi edinmek isteyen müşterilerimiz için faydalı bir yazı hazırladık. Bir göz atmanızda fayda var diye düşünüyoruz

İçindekiler

Eski eşya nasıl satılır?

El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, tablo, hat yazısı, oymalı mobilya, bahü, heykel, plak, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, deri koltuk, chester koltuk gibi eşyalar örnek olarak verilebilir.

Antika eşya kadar olmasa da eski eşya da hala değerini koruyan, piyasada alıcı bulan eşyalardır. Bu tarz ürünleri satacağınız zaman eski eşya alan yerler arasından mutlaka tecrübeli, deneyim sahibi kişileri seçmelisiniz. Aksi halde eşyalarınızı değerinin çok altında satarsınız.

Yapmanız gereken bizimle iletişime geçip eşyalarınız hakkında bilgi vermek. Ne satmak istediğinizi, eşyanızın genel durumunu, herhangi bir kusuru olup olmadığını anlatırsanız kısa sürede size fiyat teklifimizi sunabiliriz.

Firmamız Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet verdiği için her eşyayı yerinde görerek fiyatlandıramayabiliriz. Böyle durumlarda eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp veya email ile bize gönderirseniz çok daha hızlı ve doğru fiyat alabilirsiniz.

Fiyat teklifini neye göre veriyoruz?

Her eşya ayrı ayrı değerlendirildiği için tek bir değerlendirme kriteri söylememiz mümkün değildir. El halısı alacağımız zaman desenlerine, renklerine, modeline, yöresine bakarız. Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, Ladik halısı, İpek halı en çok tercih edilen, yüksek fiyattan alınan halılardır.

Gümüş satmak istiyorum diyerek bize ulaşan müşterilerimizden gramına, kilosuna, ayar numarasına göre alım yaparız. Gümüşlerin 800 ayar, 900 ve 925 ayar olmak üzere 3 farklı ayar numarası olur. Bu ayar numaraları objedeki gümüş oranını belirler. Bunlar işinin ehli, profesyonel hizmet verecek bir firmanın fiyat verme kriteridir.

Siz de satacağınız eski eşya için bizi tercih ederseniz en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş, Şişli, Bakırköy bizim için hiç fark etmez. Nerede olursanız olun size en kaliteli hizmeti en kısa süre içinde vereceğiz.