Eski Ev Eşyası Alan Yerler

Eski Ev Eşyası Alan Yerler

Eski ev eşyası alan yerler olarak satmayı düşündüğünüz eşyalarınızla ilgileniyoruz. Yaşam alanlarınızı daraltan, sizin için fazlalık olan pek çok eşyanızı bize satabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı, nasıl bir yol izleyeceğinizi biliyor musunuz?

Çalıştığımız pek çok insanın daha önce hiçbir eşyasını satmadığını ve her söylenene inandığını gördük. Örneğin bir müşterimize eşyalarını sattıktan sonra ücretinin verileceğini söylesek buna bile inanabilecek durumdalar. Süreç ile ilgili doğru bilgileri öğrenmek, eşyalarınızı değerinde ve zahmet çekmeden satmak isterseniz yazımızı okuyabilirsiniz.

Soru cevap şeklinde ilerleyecek, en çok merak ettiğiniz cevapları ana başlıklara ayıracağız. Böylece daha keyifli bir okuma olurken akılda kalıcı bir hal almış olur. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan hemen başlayalım.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Eşyalarınızın hangileri fazlalık, hangilerini elden çıkarmak istiyorsunuz buna tam olarak karar vermeniz gerek. Bunu netleştirdiyseniz 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza fotoğraflarını göndererek başlayabilirsiniz.

Arkadaşlarımız fotoğrafları inceleyecek, size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaktır. Olumlu olan, yani alabileceğimiz eşyalar olması halinde kısa sürede fiyat teklifimizi ileteceğiz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz zaman adresinizden alım yapılır.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Koltuk takımı, beyaz eşya, klasik mobilya, el halısı, gümüş, eski obje, klima, deri koltuk, televizyon, ofis mobilyası, makam takımı, plak sayılabilir. Bunlar ilk aklımıza gelen örneklerdir ki alabildiğimiz çok daha fazla eşya vardır ancak hepsini buraya yazmamız mümkün değil.

Göndereceğiniz bir kaç fotoğraf ile hem zaman kazanabilir hem de fiyat alma süresini kısaltmaktadır. Firmamız İstanbul Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet verdiği için zaman tasarrufu çok önemlidir.

NEYE GÖRE FİYAT TEKLİFİ VERİYORUZ?

İkinci el eşya alanlar için önemli olan eşyalarınızın temiz, satılabilir ve sağlam olmasıdır. Eşyalar çok yıpranmış, deforme olmuş, model olarak çok tercih edilmeyen ürünler ise maalesef alınması söz konusu olmaz.

Her eşyanın fiyatlandırılması için farklı noktalara, detaylara dikkat edilir. Gümüş eşya alacağımız zaman ayar numarasına, ağırlığına bakarız. El halısı alırken de desenlerine, yöresine, renklerine, temizliğine bakılır.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Eski ev eşyası alan yerler ile ilgili aradığınız bilgileri vermeye gayret ettik. Son olarak da nakliye ve ödeme konusuna değinmek istiyoruz. Alımlarımızı kendi aracımız ve ekibimizle hizmet veriyor, ücret talep etmiyoruz. Ödeme ise istediğiniz şekilde nakit, eft veya havale ile yapılıyor.  Yüksek fiyat almak, eşyalarınızı değerinde satmak ve bunu güven içinde yapmak için bizi her gün arayabilirsiniz.