Eski Gümüş Alanlar

Eski Gümüş Alanlar

Evinizde kullandığınız veya kullanmayıp bir köşeye kaldırdığınız gümüşleri satmak mı istiyorsunuz? O zaman güvenebileceğiniz, size en doğru fiyatı verecek, adresinizden nakit alım yapacak bir firma ile iletişime geçmelisiniz. Eski gümüş alanlar da bunun için vardır. Ancak önemli olan doğru kişilerle, doğru işletmeyle çalışmaktır.

Firmamız satmak istediğiniz ne kadar gümüş eşya varsa satın almaktadır. Biz bu yazımızda satın alma işlemini nasıl yaptığımızı, ne tür eşyalar aldığımızı, fiyatlandırma aşamalarını anlatacağız. Amacımız eşyalarınızı satmak için bizi tercih etmenizi sağlamaktır. İsterseniz maddeler halinde ilerleyelim.

İçindekiler

Gümüş Eşya Nasıl Satılır?

  • Gümüş eşya satmak istiyorum diyerek bize ulaşan müşterilerimizin adreslerine giderek ürünlerini yerinde görerek alıyoruz. Çünkü bu tür ürünler uzaktan fiyatlandırılamaz. Tek tek tartılmaları ve ayar numaralarına göre ayrılmalıdır.
  • 800 ayar, 900 ayar ve 925 ayar olmak üzere genelde 3 ayar numarası vardır. Bunlar içinde en değerlisi 925 ayar olandır. 1000 ayar gümüş de vardır ancak çok yaygın değildir. Gümüşü hassas terazi ile tartar, ayar numarasının o günkü piyasa değerinden satın alırız.
  • Eğer bir firma sizden gümüş alacağı zaman tartmak istemez, kabaca bir fiyat vermeye yanaşırsa bilin ki kandırılıyorsunuz. Çünkü bu tür ürünlerde en ufak bir ağırlığın bile değeri vardır ve bu sizin cebinize girer.
  • Doğru fiyat almak, dürüst ve güvenilir bir işletme ile çalışmak her şeyden önemlidir. Çünkü yapacağınız alışverişten keyif almanıza yardımcı olur. Ekibimiz satacağınız ürünün ağırlığına ve büyüklüğüne göre her semte gelmektedir.

Ne Tür Gümüş Alıyoruz?

Eski gümüş alanlar olarak hurda gümüş de dahil olmak üzere her türlü şeyi alıyoruz. Bazen şekerlik, şamdan, gondol, kase, vazo olabileceği gibi çatal bıçak, kaşık, kolye, yüzük de olabilir. Bizim için ürünün türü değil ayar numarası önemlidir.

Bazı objeler formunu kaybetmiş, yani normal şeklini kaybetmiş olsa da yine aynı şekilde satın alınır, değerinden bir şey kaybetmez.

Ödeme ve Satın Alma Nasıl Yapılıyor?

Alımlarımızı nakit olarak yapıyoruz. Ürünü sizin yanınızda tartıyor, alışverişimizi son derece şeffaf şekilde yapıyoruz. Size teklif ettiğimiz fiyattan tekrar pazarlık yapmadan, sizi yormadan güvenilir bir alışveriş sunuyoruz.

Ekibimiz gümüşlerinizi adresinize gelerek satın almaktadır. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, nakit satış yapabilirsiniz.