İnternetten Eşyalarımı Nasıl Satabilirim

İnternetten Eşyalarımı Nasıl Satabilirim

Eşyalarımı internetten nasıl satarım sorusunun cevabını vermek, bu işin en güvenilir yolu göstermek istiyoruz. Biz yıllardır bu işle meşgul oluyor insanların satmak istedikleri eşyaları çok kısa sürede satın alıyoruz. Sizin de böyle bir ihtiyacınız olursa bizi arayabilir, kısa sürede satış yapabilirsiniz.

Pek çok insan daha önce böyle bir satış yapmadığı için işin neresinden ve nasıl başlayacağını bilemiyor. Dolayısıyla hata yapması ve eşyalarını değerinin altında satması kaçınılmaz oluyor. İnternetten eski eşya satmak için önünüzde bir kaç seçenek var isterseniz bunları inceleyelim.

İçindekiler

İnternet Sitelerinden Eski Eşya Satmak Güvenli Mi?

Herkes tarafından bilinen, günde milyonlarca tıklama alan internet siteleri ve mobil uygulamalar ile satış yapmanız mümkün. Ancak bunun da önemli dezavantajları var. Sadece birkaç tanesinden bahsedelim bize hak vereceksiniz.

  • Mesela hiç tanımadığınız, satıştan sonra da bir daha bulamayacağınız insanlarla muhatap olacaksınız.
  • Diyelim bir gümüş eşya satmak istediğiniz ve bir internet sitesine yüklediniz. Alıcı çıktı ve sattınız. Bu kişi güvenilir mi? Sonuçta ürünü sizden satın alırken bir yerde belki de evinizde buluşarak teslim etmeniz gerekecek. Nasıl güveneceksiniz?
  • Koltuk, yatak odası, deri koltuk, klasik mobilya satmak istediğinizde nakliye ve taşıma nasıl olacak? Kim karşılayacak? Hadi diyelim nakliye alıcıya ait olsun. Alıcının taşıyıcısı profesyonel mi? Hadi diğer eşyalarınıza, duvarlarınıza, binanıza zarar verirse muhatabınız kim olacak?
  • Sahte para verme ihtimalinden tutun da gasp edilme, fiyatı düşürmeye çalışmak için bahaneler üretip baskı yapma gibi pek çok riskle karşı karşıyasınız.
  • Hiç tanımadığınız, geçmişini bilmediğiniz bir kişide telefon numaranız olsun ister misiniz? Elbette istemezsiniz hele ki kadın iseniz taciz edilme, olur olmadık zamanlarda aranma veya mesaj alma gibi riskler oluşur.

Aslında çok daha fazla riskinden bahsedebiliriz ama hem sizi sıkmak hem de yazımızı amacından saptırmak istemiyoruz. İnternet sitelerinden satış yapmak güvenli mi bunu izah etmeye çalıştık. Şimdi bir de eski eşya alanlar ile olan kısmına bakalım.

Eski Eşya Alan Yerler Güvenilir Mi?

İnternetten eşyalarımı nasıl satabilirim sorusuna cevap vermeye devam ediyoruz. Biz bu işi yıllardır yapıyor, pek çok müşterimizle alışveriş sonrasında da dostluğumuzu sürdürebiliyoruz. İsterseniz eşyalarınızı bize sattığınız zaman nasıl bir süreç işleyecek ve avantajları neler bundan bahsedelim.

  • Firmamız İstanbul ilçelerinin tamamına, ayrım yapmadan hizmet vermektedir. Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası olması hiç fark etmez. Dolayısıyla zahmet çekmeden, oturduğunuz yerden satış yapabilirsiniz.
  • Eşyalarınızın fotoğraflarını 0552 703 41 41 numaralı hattımıza whatsapp ile göndererek fiyat teklifi alabilir, hemen satış yapabilirsiniz. Herhangi bir internet sitesine yükleyip telefonunuzu bilmediğiniz insanlarla paylaşma riskiniz yok.
  • Fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra nakliye veya taşıma işlemlerine de karışmadan, masrafa girip zahmet çekmeden satabilirsiniz.
  • Anlaştığımız ücreti nakit satın alır, eft veya havale ile de ödeme alabilirsiniz.
  • Eşyalarımı internetten nasıl satabilirim sorunun artık aklınızdan kalktığını düşünüyoruz. Bizi tercih etmeniz halinde kafanızda bir soru işareti kalmayacak şekilde hizmet alır, hiçbir şeyle uğraşmazsınız.

Firmamız haftanın 7 günü eşyalarınızı adresinizden satın almaktadır. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan da bizi takip edebilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.