Ethem Efendi Eski Eşya

Ethem Efendi Eski Eşya Alanlar

Kadıköy ilçesi içindeki en yoğun semtlerden biri olan Ethem Efendi bölgesinden haftanın 7 günü eski eşya alımı yapabiliyoruz. Uzun müddettir bu sektörde hizmet vermekte, antika eşya dahil birbirinden farklı türden eşyalarınızı alabilmekteyiz.

Bu eşyalar hangileridir, nasıl alım yapıyoruz, neye göre fiyat veriyoruz, alım işlemlerini nasıl yapıyoruz bunlardan bahsedeceğiz. Çünkü müşterilerimizin pek çoğu daha önce böyle bir satış yapmadığı için konuya yabancı durumdadır. Bu da eşyalarını değerinin altında satmalarını engelleyecektir. Ana başlıklar halinde ilerliyoruz.

İçindekiler

Eski Eşya Nedir, Nasıl Satabilirsiniz?

Eski eşya 50 yıl ve üzerinde ömrü olan, benzerine pek çok kere rastlayabileceğiniz, ancak hala değerini koruyan eşyalardır. Birazdan bu eşyaların türünden uzun uzun bahsedeceğiz. Ekibimiz bu tür eşyalarınızı en iyi şekilde fiyatlandırabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Sizden istediğimiz şey bizimle iletişime geçerek Ethem Efendi semtindeki adresinize davet etmek ve ürünleri yerinde görmemizi sağlamanızdır. Arkadaşlarımız en kısa sürede eşyalarınızı yerinde görüp fiyatlandıracaktır.

Daha kısa sürede sonuç almak isterseniz whatsapp veya email ile ürünlerin fotoğraflarını göndererek de fiyat alabilirsiniz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından ekibimiz istediğiniz gün adresinizden alım yapacaktır.

Ethem Efendi eski eşya alanlar için önemli olan temiz, sağlam ve satılabilir eşyalar almaktır. Eski eşya yaş itibariyle çok kullanılan veya bir yerde depolanan ürünler olduğu için yıpranma oranları da yüksek olabiliyor. Küçük kusurlar, tamir edilebilir yıpranmalar önemli değil, bunları biz de düzeltebiliriz. Ancak çok büyük hasarı olan eşyaları alamayız maalesef.

Ne Tür Eski Eşya Alıyoruz?

El halısı, klasik eşya, oymalı mobilya, Metebronz, Fatih Kıral, deri koltuk, gümüş eşya, Rolex saat, tablo, plak gibi pek çok eşyanızı nakit alıyoruz. Bu eşyalar herkesin alamayacağı, doğru fiyat veremeyeceği eşyalardır.

Sizden ricamız bu tarz eşya satacağınız zaman güvenebileceğiniz, tecrübeli bir firma ile çalışmanız, yani bizi tercih etmenizdir. Ethem Efendi eski eşya alanlar olarak size en kaliteli ve şeffaf hizmeti verebiliriz. Sizin satacağınız eski eşya daha farklı türde bir ürün olabilir. Ne olursa olsun bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Ödeme ve Nakliye

Ethem Efendi veya Kadıköy ilçesinin bir başka bölgesinden alım yapmamız fark etmez. Tüm alımlarımızda nakliye ve taşıma bize aittir. Ödeme ise ekibimiz tarafından nakit olarak yapılır. Talep etmeniz halinde ise eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz.