Ethem Efendi İkinci El Eşya Alanlar

Ethem Efendi İkinci El Eşya Alanlar

Çok yoğun ve sürekli göç almaya devam eden pek çok ilimizden daha fazla nüfusa sahip olan Kadıköy ilçesine her gün hizmet veriyoruz. Çeşitli sebeplerden dolayı eşyalarını satmak isteyen herkese ulaşabiliyoruz. Ethem Efendi bölgesi de hizmet alanımız içindedir.

Sizin de böyle bir ihtiyacınız doğabilir ve güvenebileceğiniz bir firma arayabilirsiniz. Ethem Efendi ikinci el eşya alanlar için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eşyalarınızı çok kısa süre içinde fiyatlandırıp satın alıyoruz.

Bu hizmeti nasıl sağladığımızı öğrenmek isteyeceğinizi düşündük ve bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedik. İlerleyen zamanlarda eşyalarınızı değerlendirmek isterseniz sizi nasıl bir sürecin beklediğini bilin istedik.

Çok uzun zamandır bu işle meşgul olduğumuz için sormak istediğiniz detayları çok iyi biliyoruz. Merak etmeyin hepsini tek tek cevaplayacak, ana başlıklar halinde beğeninize sunacağız. İsterseniz sözü uzatmadan hemen yazımıza geçelim.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi eşyalarınızı elden çıkarmak istemenizi özel sebepleri olabileceği gibi güncel durumlardan da kaynaklanabilir. Biz sebeplerden çok eşyanızın türü ve durumu ile ilgileniyoruz.

Temiz mi, sağlam mı, modeli ne, satabilir miyiz bunlara bakıyor, size fiyat teklif edeceğimiz zaman da bu detayları dikkate alıyoruz. Sizden ricamız bir karar verebilmemiz için bize yardımcı olmanızdır. Nasıl mı?

Eşyalarınızın fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına göndererek kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Alabileceğimiz, temiz, sağlam eşyalar olması halinde fiyat teklifi sunmamız bir kaç dakikadan fazla sürmez.

Teklif ettiğimiz fiyatta anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz tarih ve saatte Ethem Efendi semtinden alım yapabiliriz. Gördüğünüz gibi size hiç zahmet vermeden sadece bir kaç fotoğraf ile süreç başladı. Devam edelim isterseniz.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Günlük hayatta evinizde, iş yerinizde kullanılan eşyaları alabildiğimiz gibi eski eşya, klasik mobilya alımı da yapabiliyoruz. İlk akla gelenlerden bir kaç örnek vererek daha iyi anlaşılmasına yardımcı olalım.

Beyaz eşya, klima, koltuk takımı, ofis mobilyası, deri koltuk, yatak odası, bahçe mobilyası, televizyon her evden alımını yaptığımız eşyalar. Sorunsuz, sağlam, çok deformesi olmadığı sürece bunları alabiliyoruz.

Bir de eski eşya olarak tabir edilen türden eşyalar var. Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, El halısı, Gümüş eşya, eski obje, hat yazısı, kitap, saat, heykel, bahü de bu türdendir. Bunlar da antika eşya kadar olmasa da hala alıcısı olan, kıymetli eşyalardır.

Ethem Efendi semtinden ne satmak isterseniz biz ona göre değerlendirme yapabiliriz. Ne tür eşyanız olursa olsun en iyi fiyatı sunabilecek bilgi ve deneyime sahibiz bundan hiç şüpheniz olmasın.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Ethem Efendi ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederseniz bu anlattığımız iş süreci içinde hiçbir sorun veya kötü sürpriz yaşamazsınız. Kendi araçlarımız ve çalışanlarımızla hizmet verdiğimiz için sizden en ufak bir ücret talep etmiyoruz. İstediğiniz tarih ve saatte adresinize geliyor, eşyalarınızı toparlayıp, sarıp, dikkatli şekilde aracımıza yüklüyoruz.

Ödeme nakit, eft veya havale ile nasıl isterseniz yapılabilir. Firmamız haftanın 7 günü aralıksız ve aktif şekilde çalışmaktadır. Bizi istediğiniz zaman mesai saatlerimiz içinde arayabilirsiniz.