Etiler eski eşya alan yerler

Etiler eski eşya alanlar

Size ailenizden kalan veya belirli bir süre önce kendi aldığınız değerli eşyalarınızı bize satabilirsiniz. Firmamız Etiler bölgesine haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermekte, satmayı düşündüğünüz eşyalarınızı fiyatlandırıp satın almaktadır.

El halısı, klasik mobilya, oymalı mobilya, gümüş, klasik koltuk, hat yazısı, tablo, eski obje, plak, Osmanlıca eser gibi eşyalarınızla ilgileniyoruz. Uzun zamandır bu işle meşgul oluyor, bizden nasıl bir hizmet beklediğinizi çok iyi biliyoruz. Sizi bilgilendirmek, nasıl hizmet verdiğimizi anlatmak ve fiyatlandırma kriterlerimizle ilgili bilgi vermek istiyoruz. Amacımız eski eşya veya antika eşya satacağınız zaman bizi tercih etmenizi sağlamaktır.

İçindekiler

Eski Eşya Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Bir çok müşterimizin karıştırdığı eski eşya ile ilgili bir tanım yapalım. 50 yılın üzerinde bir geçmişi olan, işçiliği  ve malzemesi kaliteli olan eşyalardır. Görünüş itibarıyla farklı ürünler olduğu için antika eşya ile karıştırılsa da aslında öyle değildir. Bu ayrımı ancak işin ehli, tecrübeli bir esnaf yapabilir.

Sizden isteğimiz eski eşya satmak istediğinizde bizi arayarak Etiler semtindeki adresinize davet edip ürünleri yerinde görmemizi sağlamanızdır. El halısı, tablo, plak, klasik mobilya, saat gibi eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek de fiyat alabilirsiniz.

Etiler eski eşya alanlar için bizi tercih etmenizi istememizin sebebi de budur. Arkadaşlarımız sizden alım yapacağı zaman en doğru fiyatı verecek satacağınız eşya hakkında da bilgi vereceklerdir. Bazı müşterilerimiz ellerindeki ürünün değeri hakkında fikir sahibi olmadığı için değerinin çok altında satabilmektedir.Tam tersi durumlarda yaşanabilmektedir. Yani değerli olmayan, eski ürünler çok yüksek fiyat talep edildiği için elde kalmaktadır.

Neye Göre Fiyat Veriyoruz?

İşin bu kısmı tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Eşyalarınızı satacağınız zaman bizi tercih etmenizi bu yüzden istiyoruz. Örneğin el halısı satmak istiyorum dediğinizde ekibimiz halının yöresine, renk ve desenlerine göre fiyat verir. Plak satışınızda eser sahibine, ürünün temizlik ve sağlamlığına bakılır. Çok deforme olmuş bir plak alınmaz. Gümüş alanlar için ise önemli olan ağırlık ve ayar numarasıdır.

Bu gibi detaylara dikkat edilerek alım yapılır. Bizim için kendi kazancımız kadar müşterilerimizin memnuniyeti de önemlidir.

Ödeme ve Nakliye

Beşiktaş ilçesinin her semtine, caddesine hizmet veriyoruz. Etiler de bunlardan biri. Yaptığımız alımlarda müşterilerimizden kesinlikle nakliye veya taşıma ücreti talep etmiyoruz. Ödeme ise nakit olarak hemen yapılıyor.

Fiyat düşürmek için tekrar tekrar pazarlık yapmıyor, sizi yormuyoruz. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz.