Ev değiştirirken, yeni bir ev kurarken, evlenirken, vb. durumlarda ev eşyalarınızı satmak isteyebilirsiniz. Yeni bir hayata yeni eşyalarla başlamak istiyorsanız yapmanız gereken en akıllıca hareket bu olacaktır.

Ev eşyalarını satmak genel olarak olumsuz bir çağrışım yapabilir, ancak esasen bu durum yeni bir hayata başlamanın ilk adımı da olabilir. Ancak eski eşyalarınızı satarken göz önünde bulundurmanız gereken belli başlı hususlar olduğunu da unutmamanız gerekiyor. Pek çok kişi eski eşyalarını satmak istese de bu konuda nereye başvuracağını, kimlerle iletişime geçeceğini çok iyi bilmediği için yanlış kararlar verebilmektedir. Hele ki daha öncesinde hiç ev eşyası satmamışsanız doğru adresi bulmakta zorlanabilirsiniz, ama merak etmeyin yazımızda size gerekli tüm bilgileri vereceğiz.

Ev eşyalarımı satmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum, bu konuda nasıl arama yapacağım hakkında hiç bilgim yok, kime güveneceğimi anlamıyorum gibi sıkıntılarınız varsa hiç düşünmeden 0 552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Hiç bilmediğiniz bir konuda aklınıza takılan, sormaktan çekindiğiniz her şeyi bize sorabilir, eski eşyalarınızı her şeyi bilerek ve gönül rahatlığı ile satabilirsiniz.

Ev eşyalarımı satmak istiyorum, ev eşyası kime satılır, ev eşyası alan yerler, eski ev eşyası alan yerler gibi aramalarınızda Burak Spot’u tercih ederek hem doğru karar vermiş hem de eşyalarınızı satış için kısa sürede sonuca ulaşmış olacaksınız. Gelin bu konu hakkında size kısa bir bilgilendirme yapalım ve aklınızdaki soruları gidermeye çalışalım:

İçindekiler

İkinci el ev eşyası alanlar

Evinizde, ofisinizde, yazlığınızda veya bir tanıdığınızın evinde satılması gereken eşyalar varsa elinizi çabuk tutmanızı, kararsızlık ve doğru yeri bulamama yüzünden eşyaları depolarda, havalandırılmayan yerlerde, bodrumlarda bekletmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü eşyalar kolay yıpranan ve kötü koşullarda çabuk çürüyen şeylerdir, uzun süre bekletmeniz halinde satılamayacak hale gelmeleri kaçınılmazdır.

Böyle bir sorunla karşılaşmamak için her şeyi bilerek, içiniz rahat şekilde iletişime geçebileceğiniz Burak Spot var. Bize ulaşmanız halinde eşyalarınızı hak ettiği değer üzerinden fiyatlandırıyor ve daha fazla beklemelerine gerek kalmadan alıyoruz. Eşyalarınızı çürümeye bırakmayın, gelin Burak Spot en iyi bildiği şeyi yapsın ve sizi hem dertten kurtarsın hem de eşyalarınız hak ettiği değeri bulsun.

İkinci el eşya kim alır, ikinci el eşya alan yerler, 2.el eşya alım satım işleri için bizi hiç düşünmeden arayabilirsiniz. Eşyalarınızı nasıl aldığımızı, nakliyesi, yüklemesi, ödeme koşulları gibi tüm konularda size gereken bilgileri vermeye çalışacağız.

İkinci el eşya satış süreci nasıl oluyor?

İkinci el eşya satış süreci aslında çok basit bir süreç. Tek yapmanız gereken Burak spotu aramaya karar vermek. Gerisini neredeyse tamamen biz hallediyoruz. İsterseniz 123456 numaralı telefondan bizi arayarak ister whatsapp üzerinden bize yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndermeniz yeterli, eski eşyalarınızın uzman arkadaşlarımız tarafından incelenmesinin ardından size olumlu veya olumsuz geri dönüş sağlıyoruz.

Eğer eşyalarınız Burak Spotun şartlarına uygun durumda ise hiç vakit kaybetmeden size fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün İstanbul’un neresinde olursanız olun kapınıza kadar gelip eski eşyalarınızı alıyoruz.

Burak spot da işlemler işte bu kadar kolay ve zahmetsiz. Gördüğünüz gibi doğru yer ile iletişime geçtiğinizde eski eşyalarınızı satmak hiç de zor değil. Burak Spot olarak ekibimizle birlikte günün her saatinde sizin için buradayız, telefonunuzdan bir mesajla bize ulaşabilir ve zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde işinizi halledebilirsiniz. Peki ne tür eşyalar satabilirsiniz? Onu da diğer başlığımızda inceleyelim.

Burak Spota ne tür eşyalar satabilirsiniz?

Beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon, mobilya, ofis, bahçe mobilyası, el halısı, gümüş, klasik mobilya gibi pek çok eşyanızı Burak Spot olarak alabiliriz. Tabii ki bu saydıklarımız sadece bir çırpıda aklımıza gelenler, sizin satmak istediğiniz başka eşyalarınız varsa hiç çekinmeden bizimle iletişime geçebilir ve fikir alabilirsiniz. Her sorunuzu cevaplamak için buradayız.

Bu eşya satılır mı? Bunu kim alır? Bu eşya çok eski satılmaz diye düşünmeyin. Sadece bizi arayın ve çok değerli eşyalarınızdan hiç kimsenin aklına gelmeyen eşyalarınıza kadar her konuda size uzman bilgimizi aktaralım. Nakliye ve ödeme konusuna geçelim.

Nakliye ve ödeme nasıl gerçekleştiriliyor?

Ev eşyalarımı satmak isteyen ve bunun için güvenilir bir yer arayan herkes bize ulaşabilir. Burak Spot nakliye işlemlerini tamamen kendi ekibiyle gerçekleştiriyor, bunun karşılığında sizden hiçbir ücret talep etmiyor. Ödeme konusunda da müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hareket ediyoruz, sizin için uygun olan ödeme araçlarını kullanmamız mümkün oluyor.

Burak Spot olarak önceliğimiz eski ev eşyalarını satmak isteyen insanların güvenilir bir şekilde ve akıllarında hiç soru işareti kalmadan bu isteklerini gerçekleştirebilmeleri. Bunun için uzman arkadaşlarımız ve ekiplerimiz İstanbul’un her köşesinde sizlere ulaşmak için bekliyor. Bize ulaşın, sorularınızı sorun, içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı kapınızdan alalım.