Ev Eşyası Satarak Para Kazanmak

Ev Eşyası Satarak Para Kazanmak

Ev eşyası satarak para kazanmak ister misiniz ? Eşyalarınızı nasıl satacağınızı ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini detaylarıyla yazımızda bulabilirsiniz.

Hepimizin evinde kullanılmayan veya atıl durumda olan eşyalar vardır. Bu eşyalar zaman içerisinde fonksiyonunu yitirir ve çatı katına, depomuza veya kilerimize kaldırılır. Bu gibi eşyalar zamanla artar ve kaldırdığımız yerde bir yığın halini almaya başlar. Buraya ne koyduğumuzu ve nerede olduğunu bile unuturuz.

Haliyle uzun zaman saklama alanlarımızda kalan bu eşyalar çürür veya yıpranır. Daha sonrasında ise bu eşyaları nasıl atacağımızı ve bu atım işlemini kime yaptırabilirim diye düşünmeye başlarız. İşler bu noktaya gelmeden ikinci el eşyalarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Nasıl mı ? İşte başlıyoruz….

İçindekiler

Ne Tür Eşyalar Satabilirim ?

Daha önce sıfır olarak aldığınız ve bir müddet kullandıktan sonra bazı sebeplerden ötürü ihtiyaç fazlalığı olan ürünlere ikinci el eşya diyebiliriz. Sizin için ihtiyaç fazlalığı olan bir eşya bir başkası için temel ihtiyaç olabilir. Bunu sakın unutmayın. Eşyalarınızı depolara kaldırmak ve orada çürümeye bırakmak yerine ikinci el eşya, beyaz eşya, ev eşyası alanlar olarak bize satabilir, bu sayede para kazanabilirsiniz.

Hemen hemen bütün evlerde kullanılan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, ankastre set gibi eşyaları örnek verebiliriz.

Ayrıca yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, berjer gibi mobilyalarınızı da değerlendirebilirsiniz.

Bunların dışında el halısı, plak, gümüş obje, hat yazısı, çay takımı, klasik mobilya gibi eşyalarınız için de bizi tercih edebilir, anında nakit olarak satabilirsiniz.

Buradan her eşyayı aldığımız sonucu çıkmasın. Her eşyayı almamız tabi ki mümkün değil. Alacağımız eşyaları belli kriterleri göz önünde bulundurarak özenle inceliyoruz. Çalışmayan ve ciddi kusurları bulunan eşyalarınızı almamız maalesef mümkün değil.

Nasıl Satabilirim ?

İsterseniz adım adım gidelim.

  • Satmak istediğiniz eşyaların listesini çıkartarak işe başlayabilirsiniz.
  • Daha sonra eşyalarınızın detaylı fotoğraflarını çekmek hem size hem bize kolaylık sağlayacaktır.
  • Çekmiş olduğunuz fotoğrafları 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.
  • Göndermiş olduğunuz fotoğrafları inceleyip size hemen dönüş sağlayacağız.
  • Eşyalarınız satın alabileceğimiz türden eşyalar ise fiyat teklifimizi size ileteceğiz.
  • Anlaşmamız halinde adresinize kadar gelerek eşyalarınızı satın alıyoruz.

İşte bu kadar basit.

Ödeme ve Nakliye İşlemleri Nasıl Yapılır ?

Fiyat konusunda anlaşma sağladığımız zaman sizden ya açık adresinizi yada konumuzu istiyoruz. Kararlaştırdığımız gün ve saatte adresinize kadar gelerek eşyalarınızı evinize ve diğer eşyalarınıza zarar vermeden özenle taşıyoruz. Taşıma ve nakliye işlerini kendi ekibimiz ve aracımızla yapıyor ayrıca sizden ekstra ücret talep etmiyoruz.

Ev eşyası satarak para kazanmak başlıklı yazımız umarız faydalı olmuştur.

Haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Daha fazla bilgi almak için ziyaret edebilirsiniz; Burak Spot