Fenerbahçe Eski Eşya Alanlar

Fenerbahçe Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alımı konusunda sektörde uzun zamandır faaliyet gösteriyor, eşyalarını satmak isteyen herkese titizlikle ulaşıyoruz. Size kendimizden bahsetmek, bu hizmeti müşterilerimize nasıl sağladığımızı tüm detayları ile paylaşmak istiyoruz.

Bunu neden yapmak istediğimizi merak edebilirsiniz. Bizim amacımız Fenerbahçe eski eşya alanlar için bizi tercih etmenizi ve değerinde satış yapmanızı sağlamaktır. Çünkü çok iyi ve güvenilir hizmet verdiğimizi biliyor, sizin de eşyalarınızı değerinde satmanızı istiyoruz.

Kadıköy ilçesinin her semtinden, cadde ve sokağından daha önce yüzlerce defa alım yaptığımızı söyleyebiliriz. Tecrübelerimiz sayesinde bizden nasıl bir hizmet beklediğinizi neleri öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu yüzden en çok sorduğunuz sorulardan oluşan bir makale hazırladık.

Soru cevap şeklinde ilerleyecek, sizi sıkmadan, istediğiniz tüm bilgileri vereceğiz. İsterseniz söz uzatmadan hemen başlayalım.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Öncelikle eski eşya demek 50 yıl ve üzerinde geçmişi olan, malzemesi ve işçiliği kıymetli olan eşyalardır. El halısı, gümüş eşya, eski obje, heykel, saat, cam eşya, klasik mobilya, deri koltuk, hat yazısı gibi eşyalar örnek verilebilir.

Size ailenizden kalmış veya sizin satın alıp kullanmadığınız böyle eşyalarınız varsa bizi arayarak Fenerbahçe semtindeki adresinize davet edip, ürünleri yerinde görmemizi sağlayabilirsiniz.

Satacağınız eşya Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, By Kepi, Mudo Concept gibi markalar da dahil ne satmak isterseniz gelip yerinde görüyoruz. Eşyalarınızı bazı kriterlere göre değerlendirip fiyat teklifimizi iletiyoruz.

Teklifimiz sizin için de yeterli mi? O zaman istediğiniz tarih ve saatte Fenerbahçe semtindeki adresinizden alım yapıyoruz. Whatsapp üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek de kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

FİYATI NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Bizim için önemli olan satabileceğimiz, sağlam eşyalar almaktır. Aslında her eşya türünün kendine ait değerlendirme kriterleri vardır. El halısı alacağımız zaman hangi yöre halısı olduğuna, desenlerine, kondisyonuna bakarak alım yaparız.

Gümüş eşya alacağımız zaman ağırlığına, ayar numarasına bakıp alım yaparız. Gümüş eşya nasıl alınır makalemizde fiyatlandırma konusunda daha detaylı bilgiler vermiştik. İsterseniz göz atabilirsiniz.

Saat alacağımız zaman farklı, deri koltuk alacağımız zaman farklı, Fatih Kıral alacağımız zaman farklı detaylara bakarız. Ekibimiz gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir ve eşyalarınızı en iyi fiyattan alacaktır.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Fenerbahçe eski eşya alanlar olarak sizden yapacağımız alımlarda kendi araçlarımızı kullanıyoruz. Dolayısıyla hiçbir nakliye, taşıma ücreti talep etmiyoruz. Eşyalarınız Metebronz, Fatih Kıral, By Kepi, Mudo Concept gibi büyük ürünler olsa da gümüş, el halısı gibi hafif ürünler olsa da hiç fark etmez. Tüm alımlarımızı size zahmet vermeden yapıyoruz.

Ödeme ise nakit yapılmakta, eft veya havale iteyen müşterilerimize de istedikleri gibi ödeme yapılabilmektedir. Bizi Kadıköy ilçesinin her semtinden, haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz.