Feneryolu Eski Eşya Alanlar

Feneryolu Eski Eşya Alanlar

Elinizden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız mı var? Daha önce böyle bir tecrübeniz olmadıysa muhtemelen ilk ihtiyacınız güvenilir bir firma olacak. O zaman talep etmeniz halinde devreye biz girip en iyi şekilde hizmet verebiliriz.

Feneryolu eski eşya alanlar olarak size nasıl hizmet verdiğimizi anlatabilir, neler yapmanız gerektiğini ve iş sürecimizi izah edebiliriz. Böyle yaparak size yardımcı olmak istiyoruz. Çünkü kaliteli hizmet almanızı, eşyalarınızı değerinde satmanızı dolayısıyla bizi tercih etmenizi istiyoruz. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan iş sürecimizi anlatmaya başlayalım.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Eski eşya ne demek öncelikle buradan başlamamız daha mantıklı olur. Eski eşya adı üzerinde belirli bir süre kullanılmış, hala alıcısı olan, malzemesi, işçiliği iyi olan eşyalardır. Tanımdan pek bir şey anlaşılamayacağı için örnekler vererek ilerlemek istiyoruz.

El halısı, gümüş eşya, klasik eşya, aslan ayak mobilya, hat yazısı, tablo, plak, obje, antika eşya, saat gibi pek çok ürünü satın alıyoruz. Yapmanız gereken bu tarz eşyalarınızı yerinde görmemizi sağlamak için bizi adresinize davet emektir.

Feneryolu semtindeki adresinize gelerek ürünleri yerinde görüp değerlendiriyor, fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün, istediğiniz saat alım işlemi gerçekleştirilecektir.

Metebronz, Fatih Kıral, By Kepi, Mudo Concept, Kervan Mobilya gibi eşyalarınızı da bize satabilirsiniz. Bunun için de adresinizde fiyatlandırma yapabiliyor, whatsapp veya email ile fotoğraf göndermeniz halinde de fiyat teklifi sunabiliyoruz.

NEYE GÖRE FİYATLANDIRMA YAPIYORUZ?

Eski eşya, antika eşya kadar değerli olmasa da hala alınıp satılan, kıymetli eşyalardır. Bazı müşterilerimiz kulaktan dolma bilgilerle hareket ettikleri için eşyaları için kimi zaman değerinin çok üzerinde bir beklentiye girebiliyorlar.

Ancak işi profesyonellere, ehline emanet ederseniz hem güven içinde hem de değerinde bir satış yapabilirsiniz. Her eşyanın fiyatlandırma kriterleri farklıdır. El halısı alacağımız zaman hangi yörenin halısı olduğuna, desenlerine, renklerine bakarız. Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, İpek halı, Ladik halısı, Uşak halısı gibi halılar değerli halılardır.

Saat alırken de markaya, kondisyonuna, saatin el yapımı olup olmadığına bakarız. Cartier, Rolex, Hublot, Patek Phlippe, Zenit gibi markaların saatleri yüksek fiyattan alıdığı için bunlar aranan markalardır.

Örnekler artırılabilir ama çok detaya girip sizi sıkmak istemiyoruz. Bunlar tecrübe ile bilinecek, profesyonel detaylardır. Ekibimiz sizden alacağı her eşyanın fiyatını tespit edebilecek donanıma sahiptir.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Feneryolu eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde nakliye, taşıma ve yükleme işlemleri için ücret ödemezsiniz. Arkadaşlarımız firmamıza ait nakliye aracı ile gelecek, tüm taşıma yükleme işlerini kendileri halledecektir.

Ödeme ise nakit yapılırken sizden en ufak bir ücret kesintisi yapılmaz. Tekrar tekrar pazarlık yaparak fiyat düşürülmez. Kadıköy ilçesinin her semtine, her sokağına ayrı ayrı hizmet veriyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.