Feneryolu eski eşya alanlar

Feneryolu eski eşya alanlar

Eşyalarınızı satmak istiyorsunuz ancak kiminle iletişime geçeceğiniz konusunda bir fikriniz yok. Ne yapmalısınız? Biz bu konuda size yardımcı olabiliriz. Feneryolu bölgesinden satmak istediğiniz eşyalarınızı en kısa sürede satın alıyoruz.

Feneryolu eski eşya alanlar nasıl hizmet verir, ne tür eşyalar alır bunlardan bahsedeceğiz. Amacımız süreç hakkında sizi bilgilendirirken neden bizi tercih etmenizi istediğimizi izah etmektir. İsterseniz hiç lafı uzatmayalım ve ana başlıklar altında ilerleyelim.

İçindekiler

Ne Tür Eski Eşya Alıyoruz?

El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, plak, saat, tablo, bahü, Metebronz, Fatih Kıral, oymalı mobilya, deri koltuk, heykel, oymalı mobilya, madalyon, tuğra, eski yazı, hat yazısı gibi eşyalarınız bizim ilgi alanımızdır.

Bu tarz ürünlerin pek çoğu antika olmasa da değerli eşya olarak adlandırılabilir. Bir eşyayı satacağınız zaman  önemli olan doğru kişiye satmaktır. Yanlış kişilerle iletişime geçmeniz ve eşyalarınızı bu kişilere satmanız zarar etmenize sebep olur.

Feneryolu eski eşya alanlar için bir araştırma yaparsanız pek çok firma ile karşılaşabilirsiniz. Bizi tercih etmeniz halinde arkadaşlarımız ürünleri yerinde görerek fiyat verecek, istediğiniz zaman nakit satın alacaktır.

Eski Eşya Nasıl Satılır?

Bizimle iletişme geçmeniz yeterli. Arkadaşlarımız satacağınız ürünlerle ilgili size bazı sorular soracaktır. Kaç senedir sizde, herhangi bir kusuru var mı, yöresi neresi, gibi sorulardır bunlar. Bu sorulara verecek bir cevabınız yoksa, yani ürün hakkında hiçbir bilginiz yoksa da sorun değil.

Arkadaşlarımız gerekirse ürünlerinizi Feneryolu semtindeki adresinize gelerek yerinde görecektir. Ürün yerinde görüp değerlendirildikten sonra fiyat teklifimiz tarafınıza bildirilecek, anlaşma sağlanması halinde istediğiniz zaman alınacaktır.

Eşyalarınızın alımı için gerekli olan nakliye, taşıma, yükleme gibi işlemlerin tamamı ekibimiz tarafından yapılacak, size en ufak bir masraf yansıtılmayacaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü bir işimizde son derece tecrübeliyiz. El halısı alacağımız zaman nasıl fiyat vereceğimizi, gümüş eşya alacağımız zaman nelere bakacağımızı çok iyi biliyoruz. Sahip olduğumuz tecrübe size de yansıyacak, eşyalarınızı güven duygusu içinde satmış olacaksınız.

Kadıköy ilçesinin birbirinden yoğun ve kıymetli semtlerinden biri olan Feneryolu haftanın 7 günü hizmet verebildiğimiz bir bölgedir. Bizi buradan istediğiniz zaman arayabilir, eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.