Fikirtepe İkinci El Eşya Alanlar

Fikirtepe İkinci El Eşya Alanlar

Kadıköy ilçesinin son zamanlarda en hızlı gelişen, en çok göç alan yerlerinden biri de Fikirtepe bölgesidir. Özellikle inşaa edilen çok katlı residanceler neredeyse bir ilçe nüfusu kadar insana ev sahipliği yapmaktadır. Bir binada 500 dairenin olabildiği bu çok katlı yerleşim merkezlerinden ve çevresinden yoğun talep almaktayız.

Fikirtepe ikinci el eşya alanlar olarak biz de elimizden gelen en hızlı ve kaliteli hizmeti sunaya gayret ediyoruz. Taşınma, yenileme gibi sebeplerden dolayı eşyalarını satmak isteyen bölge sakinlerinden hızlı şekilde alım yapabiliyoruz.

Sizin de böyle bir talebiniz varsa, eşyalarınızın bir kısmını veya tamamını elden çıkarmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Yazımızın ilerleyen satırlarında size eşyalarınızı nasıl satabileceğinizden ve merak ettiğiniz pek çok detaydan bahsedeceğiz. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA SATABİLİRSİNİZ?

İkinci el eşya aslında çok geniş, pek çok farklı türden eşyadan bahsedebileceğimiz bir tanım ama bizim ilgilendiklerimiz sadece bir kısmını oluşturuyor. İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, yatak odası gibi eşyaları örnek verebiliriz.

Tabi daha fazla eşya da sayabiliriz ancak sizi sıkmamak adına belli başlı olanlardan bahsetmek istedik. Satmak istediğiniz ürün yukarıdaki örnekler içinde yazmıyor ise sorun etmeyip bizimle irtibata geçerek alıp almayacağımızı sorabilirsiniz.

NASIL FİYAT TEKLİFİ ALINIR?

Müşterilerimizden ricamız eşyalarının fotoğraflarını bize whatsapp (0533 493 33 90) veya mail (umutspot@gmail.com) ile göndermeleridir. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceleyip size hemen olumlu veya olumsuz görüş bildirecektir.

Siz de takdir edersiniz ki her eşyayı satın almamız mümkün değil. Bu yüzden bazı kriterlere dikkat ediyor, buna göre alım yapıyoruz. Bir eşyanın çok yeni model olmasından ziyade temiz ve satılabilir olması önemlidir.

Örneğin ikinci el beyaz eşya alanlar için önemli olan eşyanın temiz ve çalışır durumda olmasıdır. Çok yeni model de olsa satılamayacak durumda olan, farklı kusurlar bulunduran eşyaları bizim de almamız mümkün değildir.

NAKLİYE VE ÖDEME KONUSU

Fikirtepe ikinci el eşya alanlar olarak kendi aracımız ve çalışanlarımızla hizmet veriyor, eşyalarınızı hızlı şekilde alıyoruz. Sizden bu süreçte hiçbir nakliye, taşıma, yükleme ücreti talep edilmez. Ödeme konusuna da değinelim.

Anlaştığımız tutar tarafınıza nakit ödenirken türlü bahaneler ileri sürülerek fiyat düşürmeye çalışılmaz. Ekibimiz asla böyle şeylere tenezzül etmeden, eşyanın hakkını vererek satın alır. Bizi Kadıköy ilçesinin her yerinden arayabilir, eşyalarınızı satabilirsiniz.