Gayrettepe eski eşya

Gayrettepe eski eşya alanlar

En çok talep aldığımız, eşya alımı için en çok hizmet verdiğimiz yer Beşiktaş bölgesidir. Haliyle Gayrettepe semtinden de eşya satmak istediğini belirten, fiyat almak isteyen müşterilerimiz olmaktadır. Satacağınız eşyanın durumuna, ne olduğuna göre adresinize gelerek yerinde inceleyip fiyat veriyoruz.

Gayrettepe eski eşya alanlar olarak size nasıl bir hizmet sunduğumuzu detaylı şekilde anlatmak istiyoruz. Çünkü kimsenin kandırılmasını, eşyalarını değerinin altında satmasını istemiyoruz. Daha önce böyle bir satış yapmış olmadığı için pek çok müşterimizin iyi niyeti suistimal edilmekte, eşyaları çok ucuza alınmaktadır.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizden en çok duyduğumuz sorulardan oluşan soru cevap şeklinde bir makale hazırladık. Umarız bizi tercih etmenizi sağlayacak, faydalı bir makale olur. İşte en çok sorduğunuz sorulara cevaplarımız

İçindekiler

Eşyalarınız İçin Nasıl Fiyat Alabilirim?

Beşiktaş ilçesinin her semtine, sokağına, caddesine hizmet veriyoruz. Dolayısıyla sizin için de adresinize gelerek, ürünleri yerinde görerek fiyat verebiliriz. Satmak istediğiniz eşyanın ne olduğunu, durumunu (temiz mi, sağlam mı, kusurları var mı) bize detaylı şekilde bildirmeniz yeterlidir.

Arkadaşlarımız verdiğiniz bilgiler doğrultusunda Gayrettepe semtindeki adresinize gelerek ürünleri yerinde inceleyecektir. Yapılan inceleme sonunda fiyat teklifimizi ileteceğiz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün alım yapılacaktır. İsterseniz anında isterseniz ileri bir tarihte alım yapabiliriz.

Whatsapp veya email ile fotoğraf göndererek de fiyat alabilirsiniz. Bu hem zaman kazanmanızı hem de daha çabuk karar vermenizi sağlar.

Ne Tür Eşyalar Alıyorsunuz?

Eski eşya demek antika demek değildir. Öncelikle bunu belirtelim. Çünkü insanlar biraz oymalı, varaklı, eski eşya gördüğü zaman hemen antika zannetmekte, sağdan soldan duyduğu bilgilerle hareket etmektedir.

El halısı, eski obje, klasik eşya, gümüş, tablo, plak, deri koltuk, makam takımı, Kervan Mobilya, Fatih Kıral, Mudo gibi eşyaları sayabiliriz. Bunların dışında kalan Rolex saat, heykel, bahü, varaklı mobilya, oymalı koltuk gibi eşyalarınız da alıyoruz.

Nakliye ve Ödemeyi Nasıl Yapıyorsunuz?

Gayrettepe eski eşya alanlar olarak nakliye ve taşıma hizmetini ücretsiz sağlıyoruz. Sizden en ufak bir yardım istemeden, zahmete sokmadan, hızlı şekilde alım yapıyoruz. Ödemeyi ise nakit yapıyoruz.

Eşyalarınızı satacağınız esnafa dikkat etmeniz, güvenilir bir firma ile çalışmanız gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü güven en önemli unsurdur. Size zamanında, kaliteli hizmet verecek olan firmamız tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.