Gebze İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Gebze İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Daha önce böyle bir tecrübe yaşamadıysanız yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Amacımız sizi ikinci el beyaz eşya satmak konusunda bilgilendirmek.

Gebze her ne kadar İzmit iline bağlı bir ilçe olsa da ekibimiz İstanbul ilçelerine olduğu gibi Gebze’ye de hizmet vermektedir. Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamızı tercih ederek eşyalarınızı nakit ve değerinde satabilirsiniz.

Peki neler yapmanız ve nelere dikkat etmeniz gerekiyor ? Süreç nasıl ilerliyor ? Gelin isterseniz başlayalım.

İçindekiler

Gebze İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır ?

İşte yapmanız gerekenler

  1. Satmak istediğiniz eşyaları kararlaştırdıktan sonra bir liste haline getirebilirsiniz.
  2. Eşyalarınızın detaylı fotoğraflarını çekerek 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.
  3. Göndermiş olduğunuz fotoğrafları inceleyen ekibimiz, eşyalarınız hakkında kısa bilgiler almak için size hızlı geri dönüş sağlayacaktır.
  4. Eşyalarınız alabileceğimiz türden eşyalar ise fiyat teklifimizi sunacağız.
  5. Anlaşmamız halinde adresinizden istediğiniz gün ve saatte eşyalarınızı nakit olarak satın alacağız.

İşte bu kadar basit.

Bize Ne Satabilirsiniz ? 

Beyaz eşya evimizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon, termosifon, derin dondurucu gibi ürünleri sayabiliriz.

Satmak istediğiniz eşya verdiğimiz örnek dışında da kalabilir. Ekibimiz birden fazla ve farklı eşyanızı satın alabilmektedir. Tabi ki bu her eşyayı alıyoruz anlamına da gelmez. Burada dikkat ettiğimiz belli kriterler var.

Gebze İkinci El Beyaz eşya alanlar olarak dikkat ettiğimiz en önemli iki husus;

  1. Eşyanızın çalışıyor olması.
  2. Temiz kullanılmış olması.

Sizden satın aldığımız eşyaları mağazamızda satmaya çalışıyoruz. Takdir edersiniz ki çalışmayan, çürümüş, hor kullanılmış bir ürüne kimse para ödemek istemez. Bu yüzden satamayacağımız ürünleri maalesef alamıyoruz.

Şöyle düşünebilirsiniz. Ben olsam bu ürüne para verir miyim ? Cevabınız “evetse” eşyanızı satın alabiliriz.

Ödeme ve Nakliye Nasıl Yapılır ?

Gebze ikinci el beyaz eşya alanlar olarak bizi tercih ederseniz anlaştığımız ücreti nakit olarak öderiz. Arzu ederseniz havale veya eft yoluyla da ödemenizi yapabiliriz. Adresinize geldiğimizde tekrar tekrar pazarlık yaparak fiyatı düşürmeye çalışmayız.

Eşyalarınızı kendi aracımız ve ekibimizle evinizden alırken büyük bir titizlik ve özenle taşıyoruz. Diğer eşyalarınıza veya evinize zarar vermeyiz. Ayrıca taşıma için ekstra ücret istemeyiz. Bizi haftanın her günü 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilir sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.