İkinci el eşya alan yerler

İkinci el eşya alan yerler

Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası farkı gözetmeksizin ikinci el eşyalarınızı tüm ilçelerden alıyoruz. Müşterilerimizin hemen hemen hepsinde, eşyalarını nasıl satacağı ile ilgili bilgileri olmadığını görüyoruz. Biz de bu yazımızda eşyalarınızı nasıl satacağınızı, nasıl fiyat alabileceğinizi anlatacağız. İsterseniz başlıklar halinde madde madde ilerleyelim.

İçindekiler

İkinci el eşya nasıl satılır?

Müşterilerimiz genelde taşınma, yenileme, ev değiştirme gibi sebeplerden dolayı eşyalarını satmak istemektedir. Sizin de böyle bir durumunuz varsa eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize gönderebilirsiniz. Whatsapp veya email bunun için en kolay yöntemdir.

Gelen ikinci el eşya fotoğrafları ekibimiz tarafından incelendikten sonra size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılır. Olumlu olan, yani alabileceğimiz eşyalarınız için fiyat teklifimiz hemen iletilir.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından ekibimiz adresinize gelerek alım işlemlerini hızlı şekilde gerçekleştirip, nakit ödemesini yapar.

Ne tür ikinci el eşya alıyoruz?

İkinci el eşya alan yerler eşyalarınızın temizliğine, sağlamlığına ve çalışır durumda olmasına dikkat ederler. Çok yıpranmış, yanık yırtık gibi kusurları olan eşyaları almamız maalesef mümkün değildir.

Evlerinizde veya iş yerlerinizde kullanmadığınız ikinci el beyaz eşya, mobilya, led televizyon, yatak odası, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, elektronik eşya gibi ürünleri alabiliyoruz.

Bunların dışında sayabileceğimiz eski eşya grubuna giren, ikinci el eşya ile kıyaslandığında daha değerli sayılan ürünleri de alabiliyoruz. El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, plak, chester koltuk, saat, oymalı mobilya, varaklı mobilya, aslan ayak koltuk, Metebronz, Fatih Kıral, bahü, heykel bunlardan bazılarıdır.

Fiyatı etkileyen faktörler nelerdir?

Fiyat teklifi verirken eşyalarınızın satılabilirliğine dikkat ederiz. Örneğin ikinci el led televizyon alacağımız zaman ekranda herhangi bir problem olup olmadığına bakarız. Televizyonun çizgi, kararma, gölge gibi kusurları olması durumunda alım yapmamız maalesef söz konusu değildir.

Bir başka örnek verelim. Mesela ikinci el koltuk takımı satmak istiyorum diyen müşterimize, koltukta yanık yırtık olup olmadığını sorarız. Çünkü bu tür büyük kusurlar bizim satışımızı olumsuz etkilemektedir.

İkinci el eşya alan yerler ile ilgili bilgi vermek, nasıl alım yaptığımızı detaylandırma istedik. Umarız faydalı olmuştur. Daha farklı sorularınız varsa bize mail, telefon veya whatsapp yolu ile ulaşabilirsiniz.